Putin vajonnut lapsen tasolle !

Anonyymi-ap

Ei saanut estettyä Naton laajenemista ja Kiovan alistaminen Kremlin terroristien tahtoon epäonnistui nolosti sekä venäjän talouden surkastuttaminen neukkuaikojen tasolle.

Tästä johtuen on vajonnut lapsen tasolle joka näkyy siinä kun ei saanut Kiovaa niin päätti tuhota koko Ukrainan ettei siitä muutkaan hyötyisi.

Lapsihan rikkoo toisten lelut jos se itse saa niitä niin vaatiessa.
Toinen mikä tietenkin kertoo luultavammin takaisin lapseksi taantumisesta on vaipat sekä vähäinen määrä hiuksia päässä.

8

127

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vladimir kohta tullut jo tiensä päähän tai no oikeastaan on jo siinä

    • Anonyymi

      Totta, Putin on epäonnistunut kaikessa mihin on ryhtynyt.
      Venäläiset ovat kummaa porukkaa kun eivät huomaa tätä.
      Mutta niinhän se oli Stalininkin aikana. Perheen isän saattoivat mustat autot yöllä hakea, eikä isää sen jälkeen enää nähty, mutta silti perhe saattoi olla Stalinin kannattajia.

    • Anonyymi

      Trump on kiukkuinen kakara . Putin suuri , joka kulkee päämäärä tietoisesti kohti päämääriään .

      • Anonyymi

        Olemme Natossa. Ruosi on Natossa. Kiewissä 2-3 pv sisällä. Koko maa 4 viikon sisällä. Boikotti päällä. Ett pääse ostamaa juustoa. Moskovassa ja Pietarissanna haisee. ku pasakaputkia ei oo uusittu. UlkoWC t. polttoaine pulaa yli miljoona paennut ulkomaille yli miljoona kuollut ja haavoittunut. yli 6000 antaunut. tuhansia tankkja: noin 12000 tuhottu ym 23 öljyjalostamoa toissapv mailmansuurin kaasuterminaali tuihottu. :KAZAN 38 sotalaivaa tuhottu. Ovat piilossa ku rotat Mustanmereperukoilla


    • Anonyymi

      Putinin ykkös tavoitteena on EU n hajoittaminen ja niinhän hyvin äärioikeisto vahvistuu EU ssa . Äärioikeisto auttaa hyvin Putinia .

    • Anonyymi

      Katkeroitunut murrosikäisen tasolle vajonnut mieleltään mutta ruumiiltaan nimi "bunkkeripappa" kertoo hyvin millainen ihmisraunio johtaa terroristivaltio venäjää.
      Tuota rappion ja rikoksen kehtoa jonka tärkein vientituote maailmalle on korruptio.

    • Anonyymi

      Siellä valta vaihtuu vain kaduilla ja aseilla.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      248
      6221
    2. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      155
      6028
    3. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      252
      5108
    4. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      52
      4610
    5. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      44
      4390
    6. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      64
      4239
    7. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      68
      4177
    8. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      37
      3714
    9. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      68
      2632
    10. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      58
      2089
    Aihe