Charlien luut olivat niin vahvat, että kiväärin luoti ei mennyt edes läpi kaulasta.
Tuo on virallinen kertomus tällä hetkellä. 30.06 Mauserin luoti normaalisti menee puolen tuuman teräksestä läpi, mutta Kirkki olikin Teräsmies!
ALLE LUJAAA!!! Kirk oli Teräsmies!
https://www.youtube.com/watch?v=onElfDyeoks
AAALLE LUJAAA!!!!
Charlie Kirk oli niin vahva ja terästä, ALLELUJAAAAHHH!!
16
226
Vastaukset
- Anonyymi
Uusi Taikaluoti on keksitty jälleen. Mukaelma Kennedin murhasta. Silloin luoti kierteli ja kaarteli, nyt se luoti eimennyt läpi ja häipyi kuin pieru Saharaan.
Mikä IHME!
Terveisin, Kekkuli-Keke- Anonyymi
Tällä kertaa tuon taikaluodin selittää se Charlien takana siellä katoksessa ollut 4K projektori.
Katoksen alla, nyt kun se on poistettu, on maassa myös selvästi luukku josta pääsi pakoon.
Kaikki ei tuossakaan ammunnassa siis tosiaankaan ollut sitä mitä meille kerrotaan; samaa lavastusta kuin se Krasnovin Korva joka ihmeparantui.
Kannattaa Googlettaa "Charlie Kirk hologram" ja räjäyttää tajuntanne.
- Anonyymi
Charlie on jo Valhallassa. Auckland, Uusi-Seelanti.
Mukava lomahuvila, semi isolated, oma ranta ja todennäköisesti vartiomiehet.
1000 $NZ / yö kahdelta.
Toistaiseksi ei vuokrattavissa, ainakaan bookingin kautta.- Anonyymi
Vaimo ja lapset pääsee kanssa Valhallaan.
FBI pomo käy piipahtamassa myös, kun lupasi.
See You in Valhalla!
- Anonyymi
Koko homma on kuin B luokan toimintaelokuvasta.
Lavastukset könkköjä ja epäuskottavia.
Nähtyjen videoiden perusteella jokainen ammattilainen toteaa. Charlie Kirkiä ei ammuttu katolta, eikä väitetyn kaltaisella aseella.
Tuskin ammuttiin laisinkaan, koska veritahroja ei näy siirrettäessä syntyvän.
Jälleen Tump Hollywood pläjäys.
Miten muuten korva voi?- Anonyymi
Ainoastaan idiootti väittää, että Trump olisi vapaaehtoisesti mennyt ammuttavaksi tai olisi lavastanut osumansa.
Luotien lentoradat kertovat, että 3 luotia meni aivan läheltä Trumpia. 1 kuoli ja 2 muuta haavoittui Trumpin lisäksi. Kun yhdistää kuolleen ja 2 haavoittuneen osumat ja ampumispaikan, niin Trumpin lavastusväite muuttuu naurettavaksi. ja säälittäväksi paskapuheeksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ainoastaan idiootti väittää, että Trump olisi vapaaehtoisesti mennyt ammuttavaksi tai olisi lavastanut osumansa.
Luotien lentoradat kertovat, että 3 luotia meni aivan läheltä Trumpia. 1 kuoli ja 2 muuta haavoittui Trumpin lisäksi. Kun yhdistää kuolleen ja 2 haavoittuneen osumat ja ampumispaikan, niin Trumpin lavastusväite muuttuu naurettavaksi. ja säälittäväksi paskapuheeksi.Olitko paikalla?
Uskotko kaiken, mitä Trumpin alaiset toimijat tiedottaa?
Jos näin, älykkyydessäsi ei ole hurraamista. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ainoastaan idiootti väittää, että Trump olisi vapaaehtoisesti mennyt ammuttavaksi tai olisi lavastanut osumansa.
Luotien lentoradat kertovat, että 3 luotia meni aivan läheltä Trumpia. 1 kuoli ja 2 muuta haavoittui Trumpin lisäksi. Kun yhdistää kuolleen ja 2 haavoittuneen osumat ja ampumispaikan, niin Trumpin lavastusväite muuttuu naurettavaksi. ja säälittäväksi paskapuheeksi.Mutta Donald Trump on kaikesta huolimatta amatti- ja taparikollinen rikollinen, jonka oikea kortteeripaikka on vankila lopun elämäkseen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta Donald Trump on kaikesta huolimatta amatti- ja taparikollinen rikollinen, jonka oikea kortteeripaikka on vankila lopun elämäkseen.
Ihan samaa mieltä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ainoastaan idiootti väittää, että Trump olisi vapaaehtoisesti mennyt ammuttavaksi tai olisi lavastanut osumansa.
Luotien lentoradat kertovat, että 3 luotia meni aivan läheltä Trumpia. 1 kuoli ja 2 muuta haavoittui Trumpin lisäksi. Kun yhdistää kuolleen ja 2 haavoittuneen osumat ja ampumispaikan, niin Trumpin lavastusväite muuttuu naurettavaksi. ja säälittäväksi paskapuheeksi.Eihän siellä lentänyt mitään luoteja edes melkein läheltä.
Se korva, heti tapauksen jälkeen Krasnov ITSE sanoi että korvasta lähti pala irti.
Viikon päästä kun se naurettava side katosi korvassa ei ollut PIENINTÄKÄÄN JÄLKEÄ siitä että siihen olisi mitään osunut. Myös lääkäri totesi ettei mitään tikkejä tarvittu.
Melkoinen Maailman Ihme. Tai sitten vain lavastus.
Teet sen virheen omassa päätelmässäsi että olet etukäteen päättänyt seuraavat asiat:
1. ampuja ampui mistä on väitetty
2. osumia tuli kuten on väitetty
Mitäs edes toinen 1. tai 2. on vale? Tai molemmat? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta Donald Trump on kaikesta huolimatta amatti- ja taparikollinen rikollinen, jonka oikea kortteeripaikka on vankila lopun elämäkseen.
" amatti- ja taparikollinen rikollinen"
No niin taas olet humalassa. Tai tähän aikaan taidat olla peräti sammunut! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eihän siellä lentänyt mitään luoteja edes melkein läheltä.
Se korva, heti tapauksen jälkeen Krasnov ITSE sanoi että korvasta lähti pala irti.
Viikon päästä kun se naurettava side katosi korvassa ei ollut PIENINTÄKÄÄN JÄLKEÄ siitä että siihen olisi mitään osunut. Myös lääkäri totesi ettei mitään tikkejä tarvittu.
Melkoinen Maailman Ihme. Tai sitten vain lavastus.
Teet sen virheen omassa päätelmässäsi että olet etukäteen päättänyt seuraavat asiat:
1. ampuja ampui mistä on väitetty
2. osumia tuli kuten on väitetty
Mitäs edes toinen 1. tai 2. on vale? Tai molemmat?Osumat on kaikkien nähtävillä usealla filmillä.
Pidä seuraavalla kerralla silmät auki kun katselet niitä paikalla otettuja filmejä.
Ps. Katsele ne filmit selvinpäin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Osumat on kaikkien nähtävillä usealla filmillä.
Pidä seuraavalla kerralla silmät auki kun katselet niitä paikalla otettuja filmejä.
Ps. Katsele ne filmit selvinpäin.Elämme aikaa jolloin filmeihin ei voi enää luottaa, ne voi tehtailla haluamikseen AI:n avulla.
Seuraa aikaasi, selvinpäin tai kännissä, ihan sama.
- Anonyymi
Täysin lavastettuja kumpikin.
Eikä sen toteamiseen tarvita alkoholia.
Pikemminkin, vain kännisille tuo paskateatteri menee läpi.
Pitää muistaa, kenellä oli suurin motiivi lavastuksille.
Ja sehän on Trump.
Ekalla kerralla näytti siltä, että oli auttamatta häviämässä vaaleissa. Suuntaa täytyi vaihtaa ja kun poliittisilla keinoilla ei näyttänyt olevan vaikutusta, siirryttiin empatiian vetoaviin.
Toisella kerralla Epstein juttu piti lakaista nurkkaan, kuten sitten tehtiinkin.
Saatiin jostain kumman syystä nostamaan vihaa esiin.
Seuraamuksena fasismin vastustus on terrorismia.
Eli, osoitti hyvin, että Kirk oli fasisti ja hänen vastustaminen on terroriteko.
Trump on hyötynyt kummassakin tapauksessa.
Miksi FBI pomo toivottaa jälleennäkemistä Valhallassa.
FBI näyttää tekastua kuvaa ampujan huoneesta, jossa ilmakuva saaresta, jossa sattuu olemaan Valhalla niminen eristetty, vuokrattavissa oleva lomahuvila omalla rannalla. Aucklandissa.
Uudessa Seelannissa Kirkillä on muuten paljon kannatusta. Äärioikeistoa.
See you in Valhalla.- Anonyymi
Eikä huvilaa ole tällä hetkellä vuokrattavissa. Kokeilin.
Normaalisti bookingin kautta on.
1000$nz / yö kahdelta.
- Anonyymi
Entäs tämä:
Snake Eyes -elokuva (1998.) Siinä salamurhataan poliitikko "Charles Kirkland" nyrkkeilymatsissa syyskuun 10 ammuttuna niskaan. Murhaaja on Tariq Rabat.
Tariq Rabat = 107, 163
Charles James Kirk = 163, 107
Toinen nyrkkeilijöistä murhan aikana on Lincoln Tyler.
Lincoln Tyler = 165
Tyler Robinson = 165
Ja huom. Tariq Rabat = TR >> Tyler Robinson.
Lisää 165:sta:
Kirklandin näyttelijän ja Tyler Robinsonin syntymäpäivien välillä sattuu olemaan 165 päivää.
Trump on syntynyt vuoden 165 päivänä. Ja elokuvan murha sijoittui Trumpin Atlantic Cityn Taj Mahal Casinolle joka hakeutui konkurssiin tietenkin samalla päivämäärällä syyskuun 10. 2014.
Ja Snake Eyes -elokuvan slogan "Believe everything except your eyes" = 165.
Ja sitten ne selittää joskus tätäkin jossain poliittisen historian kurssilla ihan totena ja kokelaat opettelee ne ulkoa.....
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?847142Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit277089Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1176225Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455424Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845328Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635235Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus415120Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274615Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv193565Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003410