Tanska olisi perustanut sairaalan länsirannalle Gazan lapsia varten !

Miehittäjä Israel kielsi . Onko oikein et sairaat lapset eivät pääse Gazasta lähialueiden sairaaloihin ? Gazan sairaalat on jo tuhottu tai yks sairaala vie jotenkin toimii .
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Putin ja Netanjahu kuuluisivat samaan selliin loppuiäkseen .

Äänestä

Jotta tieto ei olisi ihan mielivaltaista, kysyn mikä oli järjellinen syy tässä tapauksessa? Vaikka väite onkin jo vanha.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miehittäjä Israel kielsi . Onko oikein et sairaat lapset eivät pääse Gazasta lähialueiden sairaaloihin ? Gazan sairaalat on jo tuhottu tai yks sairaala vie jotenkin toimii .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu