Sanna sai keskustankin yrittämään, eilenkin kaikki uudesta Sanna avaukset tuli keskustalta. Nyt keskustalaiset palsta taas elämään.
Palstan on aivan kuollut ilman Sannaa! Jopa keskustan kannatuskin lähti alamäkeen!
10
141
Vastaukset
- Anonyymi
Moni syrjäseudun tuulipuku elää Sannan kuvien kautta ja Sannan mielenkiintoisen elämän kautta. Syrjäseudulla suurin tapahtuma vuodessa voi olla puhjennut rollaattorin kumi.
- Anonyymi
Sanna on surkimus myös ulkonäöltään.
Edustavia daameja on maapallo täynnä
Sanna ei kuulu heihin.- Anonyymi
Totta, Saarikko on niin keijukaismaisen kaunis ja jalat tukevasti maassa, ihan painovoiman takia.
- Anonyymi
Marjatalla liiraa taas päässä.
Montako ukkoa on sinut jo jättänyt hulluutesi takia ? - Anonyymi
Sannan vika on viimeisin gallub. Sannan vika.
- Anonyymi
Myös tänään on hiljaista. Sanna sai palstan elämään ja keput liekkeihin.
- Anonyymi
De facto, muutama yksinäinen maaseudun syrjäytetty huudellut kyllä Sannaa.
- Anonyymi
Khihi buaah!!!
- Anonyymi
Nyt keput saa tuntea taas elävänsä ja pääsevät hetkeksi irti maaseudun tyhjyydestä ja turhuudesta.
- Anonyymi
Ilman Sannaa Ossi vaan toistaa tajuttomana samaa jargoniaan päivästä toiseen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1372759Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2682350Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221423- 1151112
- 971064
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041023Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13962Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La57851Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.282810Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50791