Laimeaksi jäänyt Ensitreffit alttarilla loppui - Tämä suhdesoppa-sarja valtaa paikan torstai-iltana!

10

675

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      tsiisus miten älyvapaata! valitaan tekstiviestien perusteella, ilman kuvia. ei ole älyttömämpää kuultu.



      Kolmiodraaman toisella kaudella viisi uutta sinkkua valitsee itselleen kumppanin pelkkien tekstiviestien perusteella - ilman kuvia, ilman ulkonäköpaineita. Tekstareiden perusteella sinkut valitsevat, kenen kanssa he muuttavat neljäksi viikoksi yhteiseen asuntoon

    • Anonyymi

      Seuraava on sitten. Ensitreffit paskahuussissa.
      Sitten jatkoosa.Ensitreffit navetassa.
      Vielä.Ensitreffit kolmenpromillen kaatokännissä.

    • Anonyymi

      Mitähän noi tuotantoyhtiöiden porukat ajattelee.
      Onko heidän mielestään katsojat täysin idiootteja,
      että heille voidaan syöttää kaikkea paskaa katsottavaksi.
      Siltä vaikuttaa.

      • Anonyymi

        On tietenkin helppo haukkua tuotantoyhtiltä, mutta, HEI! pösilöt, tehän juuri olette se kohderyhmä joka on pitänyt tuota ohjelmaa hengissä!!!

        Jos haluatte parempia ohjelmia, älkää edes erehdykseesä klikatkaa itsenne noita katsomaan. Jokaisesta katselusta menee viesti tuottajille, ja mitä enemmän katsojia, sitä enemmän paskaa saatte tarjottimillenne.


    • Anonyymi

      Yritin parhaani, mutta..... kkrrroooohhh... kkkrrrroooohhhh.... ppyyyhhh.... kkrroooohh... 😬😵‍💫🥱🫩😴

    • Anonyymi

      Näitä ohjelmia👎😢

    • Anonyymi

      Mitäs sitten kun ihanat treffit alttarilla mutta illalla sulhasen kyrpä ei seisokkaan ei sitten millään, mitäs sitten?

      • Anonyymi

        Ei muuta kun homostelemaan 🤢🤮💩


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      354
      12251
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      190
      11477
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      280
      6593
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      255
      5367
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      207
      3874
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      177
      3663
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      64
      2753
    8. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      178
      2507
    9. Nyt on kova paikka "suvaitsevaisille" naisille", kun naisille tuli oma taksi

      ja syy siihen on kehitysmaalaiset taksisuharit, joista on koitunut paljon "ongelmia" naismatkustajille. Nimittäin "suva
      Maailman menoa
      52
      2240
    10. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1932
    Aihe