Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Lueskellut keskusteluja yksi toive ylitse muiden.

Varatut rouvat kiinnostaa miehiä sekä varatut miehet tarjoovat puolisoaan vieraalle pantavaksi. Pitäisi laatia sivusto jossa tiedot esim. puhelin numerot josta voisi varata varatun naitavaksi.
191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eiköhän tommonen ole jo olemassa varatuissa on varmaan se etu että mahdollisen lapsen saa aviomiehen maksettavaksi siitä jo kun yhdeksänkymmentä luvulla moni vaikutti kilpailevan että kuka elättää ja kenen lasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Varatut rouvat kiinnostaa miehiä sekä varatut miehet tarjoovat puolisoaan vieraalle pantavaksi. Pitäisi laatia sivusto jossa tiedot esim. puhelin numerot josta voisi varata varatun naitavaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu