Onhan sillä tukena Turkkila, valeuutisten tekijä, Keskisarja, tyypillinen juoppo persu ja massiivinen kampanja sitä vastaan, että Suomen työttömyys ja talousvaikeudet ja köyhien ahdinko ja ulkomaanvelka johtuu MAAHANMUUTTAJISTA.
Ei hallituksesta, joka lappaa rahaa rikkaille ja ottaa sen takia lisää velkaa, ennätysmäärän.
Niin, kaikki kivet käännetään.Jotta saadaan rikkaille rahaa!Hienoa!Ne ei taida ostaa suomalaista designiä tarpeeks. Ne laitta ylimääräiset tuottaviin bisneksiin halpatyömaihin - niinkuin ennenkin.
Se siitä 'isänmaallisuudesta. Mihin Purra perheineen muuttaa jos tulee tiukkaa?
Ei hallituksesta, joka lappaa rahaa rikkaille ja ottaa sen takia lisää velkaa, ennätysmäärän.
Niin, kaikki kivet käännetään.Jotta saadaan rikkaille rahaa!Hienoa!Ne ei taida ostaa suomalaista designiä tarpeeks. Ne laitta ylimääräiset tuottaviin bisneksiin halpatyömaihin - niinkuin ennenkin.
Se siitä 'isänmaallisuudesta. Mihin Purra perheineen muuttaa jos tulee tiukkaa?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Laittaako pojat rintamalle?
On sillä 'ystäviä' valtameren takana.
Ennen vain Putin tuki maanpettureita.
Bibin tekopippeli etsii uusia ulottuvuuksia, juuri kuten sannallakin.
Sanon vaan kenestä bibi piti tekopippelinsä kaukana. KEKKONEN.
"On annettava täysi tunnustus sitä energiaa kohtaan, jolla Israelin kansa on erämaahan rakentanut kukoistavan teollisuus- ja maatalousvaltion. Se on varmaan ollut mahdollista vain suuren isänmaallisen paatoksen turvin, joka ei voi olla herättämättä kunnioitusta.
Mutta Israel ei ole alueellisesti pysynyt niissä puitteissa, joihin YK sen perusti. Monien yhteenottojen aikana se on väkivaltaisesti laajentanut aluettaan arabien kustannuksella. Israel ei myönnä omilla tai hallitsemillaan alueilla asuville arabeille täysiä kansalaisoikeuksia. Palestiinan arabien kohtalo on neljännesvuosisadan ajan ollut häpeäpilkku YK:n historiassa. "
Siinä on mi.. Henkilö. Säälittävät pellettäret, riikka ja sanna voi oikeesti haistaa paskan. Täysin samanlaisia turhuuksia. Pahimpia ovat kuitenkin hallla-aho ja keski-jokin. Oikeasti voivat aiheuttaa vahinkoa, en oikeasti ymmärrä millä auktoriteetilla, mutta näin on taas Suomen kansa päättäny.
Sanna kävi vierailulla eduskunnassa jauhottamassa wc -
Yle löysi huumejäämiä eduskunnasta
Yle teki testiin iltana, jolloin eduskunnassa vietettiin pikkujouluja.
Huumejäämät löydettiin juuri siitä VC tiloista joissa perussuomalaisten pikkujoulut olivat.
Riikka Purra kieltäytyi ja kieltäytyy edelleen menemään vapaaehtoisesti huumetestiin.
Mesolangat. Naiset vetää niillä nykyään rypyt korviin. Nousee kasvot mutta venyy kummallinen sammakon naama.