Kansojen aallot. Ne pauhaa euroopassa jo vaikka tässä maassa ei näytetä niitä .Myös leimataan äärioikeistoksi kun puolimiljoonaa on marsseilla ja aivan tavallisia ihmisiä.
Onko jo sananvapauskin viety tai viemässä. Siihen saatanan synagooga pyrkii. Nuo valhejuutalaiset jotka ovat saatanaakin pahempia.
Pahinta lie kun kristitty kansa siunaa heitä ja he pitävät meitä elukoina jotka kelpaa enintään orjiksi. Kristittyjä ei näemmä kiinnosta Jeesuksen varoitus heistä tai merkeistä joista Jeesus varoitti. Se oikea Israel se jäännös on vielä piilossa ja tulee kokoontumaan aikanaan. Nyt siellä maalla on se saatanan osa jonka Jumala hylkäsi lopullisesti. Heidän tekonsa kertoo selvästi, että näin on ja näitä kristikunta siunaa ja osa varmaan odottaa vielä kolmatta temppeliä että pääsee uhraamaan heidän kanssaan ja ottamaan siten saatanan vastaan joka istuu valtaistuimelle. Ei hyvin mene kristikunnalla.
Aallot on alkaneet pauhaa
3
249
Vastaukset 3
- Anonyymi
TV7 Amerikan uutiset kristityille siinä kerrotiin Texasin osavaltio laittaa kaikkiin kouluihin näkyviin 10 käskyt mitähän siitä seuraa ?
Perinteiseen amerikkalaiseen tyyliin ristiriitaa. Sinällään hyvä, että moraali kerrotaan lapsille sillä tämä hullu maailma on jo ohittanut moraalin....ei tiedetä tekevänsä väärin.
Mikä on mitäkin. Murhat lisääntyy ja etenkin nuorien keskuudessa kun ei ole moraalia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7013728- 501172
Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E721163- 841040
Poutalan onnettomuus
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit95916Olen pahoillani
Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi52767Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta
Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k34747- 54746
- 97743
Onko sinulla vihan tunteita
Minua kohtaan? Haluatko kostaa jotakin tai tehdä pahaa? Voit tähän sanoa ihan luottamuksella.121706