Aallot on alkaneet pauhaa

Kansojen aallot. Ne pauhaa euroopassa jo vaikka tässä maassa ei näytetä niitä .Myös leimataan äärioikeistoksi kun puolimiljoonaa on marsseilla ja aivan tavallisia ihmisiä.
Onko jo sananvapauskin viety tai viemässä. Siihen saatanan synagooga pyrkii. Nuo valhejuutalaiset jotka ovat saatanaakin pahempia.
Pahinta lie kun kristitty kansa siunaa heitä ja he pitävät meitä elukoina jotka kelpaa enintään orjiksi. Kristittyjä ei näemmä kiinnosta Jeesuksen varoitus heistä tai merkeistä joista Jeesus varoitti. Se oikea Israel se jäännös on vielä piilossa ja tulee kokoontumaan aikanaan. Nyt siellä maalla on se saatanan osa jonka Jumala hylkäsi lopullisesti. Heidän tekonsa kertoo selvästi, että näin on ja näitä kristikunta siunaa ja osa varmaan odottaa vielä kolmatta temppeliä että pääsee uhraamaan heidän kanssaan ja ottamaan siten saatanan vastaan joka istuu valtaistuimelle. Ei hyvin mene kristikunnalla.

3

248

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      TV7 Amerikan uutiset kristityille siinä kerrotiin Texasin osavaltio laittaa kaikkiin kouluihin näkyviin 10 käskyt mitähän siitä seuraa ?

      • Perinteiseen amerikkalaiseen tyyliin ristiriitaa. Sinällään hyvä, että moraali kerrotaan lapsille sillä tämä hullu maailma on jo ohittanut moraalin....ei tiedetä tekevänsä väärin.
        Mikä on mitäkin. Murhat lisääntyy ja etenkin nuorien keskuudessa kun ei ole moraalia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      59
      1105
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      861
    3. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      641
    4. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      315
      627
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      114
      604
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      598
    7. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      595
    8. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      590
    9. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      554
    10. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      65
      514
    Aihe