Perussuomalaiset voivat olla ylpeitä, että heillä ainut, mitat täyttävä raskaan sarjan ehdokas presidentinvaaleissa!
Muut kuuluvat höyhensarjaan :)
Muut kuuluvat höyhensarjaan :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tottakai semmoinen laardipää läskileuka on todellinen raskaan sarjan ehdokas. Poliittinen painoarvo taas on toinen juttu, siinä Soini on kärpässarjaa.
Soini on Suomen politiikan ainoa oppositio, muut on samaa potaskaa. Ääneni arvoinen mies. Arvostelijat eivät koskaan pane itseään likoon.
Tämäkö on nyt sitä kauan kaivattua asiakeskustelua?
Jos niin on, sitten voi vain sanoa: Hyvästi Persujen sivut!
johon hajottaja pyrkii, näennäiseen asiallisuuteen, eli itse kysyy ja itse vastaa ja riehuu suunapäänä joka paikassa.
Pöhköjuttuja näillä palstoilla riittää, eikä niitä kukkaan poista. Ketkä tällaisesta hyötyvät? Eivät ainakaan Perussuomalaiset.