Ratikassa järjestyksen valvojien päälle kesäkuussa käyneistä simpansseista?
Onko kuvia tai tuntomerkkejä
Anonyymi-ap
28305
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Keräätkö sellaisia? Mutta luulen, että elät jossain pilvissä, sillä ei meillä muut kuin persulaistyypit käy ihmisten kimppuun.
Persulaisuus on lieventävä tekijä jolla vapautuu syytteistä
aina joku kuvaa , kun tapahtuu ja pian tietää kaikki
Ketä muka kiinnostaa muiden kohtaama väkivalta?
Kkk
🐒🐵🙈🙉🐻🙊 upz.
Persunpoikasia. Aikuiset persutkin uhoavat palstoilla väkivallalla harva se päivä.
suvakki sitten itkee kun syyllinen on selvillä , kannattiko puhua paskaa koko elämä ?
Suvaitsetko jalkapallohuliganismin ja metsätappelut? Sellaisia kalpeita poika-miesoletettuja niissä möyrii.
Sinä taidat olla erittäin viehtynyt simpansseihin.
simpanssi on sellainen luultavasti joka näyttää ulkonäöllisesti simpanssilta ja ei ymmärrä asioita , esim . semmoista että matkasta tarvitsee maksaa vaikka kela antaa rahaa tilille 🤣
Jane Goodall, tutki koko työiuransa simpanssien käyttäytymistä ja löysi samoja käytösmalleja Trumpin, Netanjahun ja Putinin käyttäytymisestä. Hän olisi mielellään ampunut heidät hoveineen Elon Muskin raketilla, tämän ohjaamana avaruuteen
Goodall sanoi sen lempeästi, toivoen, että nuo herrat löytäisivät itselleen toisen planeetan joka sopisi heidän egoilleen paremmin kuin tämä nykyinen.
Apinat olisi hyvä tappaa jo mahdollisimman nuorina.
Mutta sitten et olisi täällä.
Oliko tosiaan geneeriset asialla?
Maailman vahvimmalla tytöllä, Peppi Pitkätossulla on marakatti lemmikkinä.
Oikeasti se on kapusiiniapina.
Sekin fiksumpi kuin ratikka-apinat.
Ne tappelevat pitkin poikin helsinkiläisissä ravintoloissa nuo joukkueurheiluhuligaanit ja rikkovat ravintolayrittäjien irtaimistoja.
Matujen kanssa häzzivillä naisilla (oletetuilla) ottaa näköjään koville, kun niiden ****päät on aina ikävissä uutisissa..
Matuilla on omat maturouvat mutta persuja ottaa koville sellainenkin kun itsellään on kaikki pielessä.
Elikä olet gay suhteessa matun kanssa ni nyt en ymmärrä ihan kaikkea ni haetko hyväksyntää vai jotain muuta.
Aloittajako on sillai?
Hhh
Koskikeskuksessa paikalliset tytöt liikkuvat matujen kanssa. Saavat näiltä alkoholit, tupakat ja huumeet seksiä antamalla.
Koskikeskuksessa liikkuu paljon opiskelijoita ja Tampereella on paljon ulkomaisia opiskelijoita. Persulle sellaista on hankala käsittää.
Jospa ne olivatkin orankitankeja? Ou rangu tang..o.