Tietokilpailu! Oikein vastanneet palkitaan putinin poismenon jälkeen hänen saavutustensa kunniaksi perustettavasta IKUISEN RAUHAN, RIKKOMATTOMIEN SOPIMUSTEN, YSTÄVYYDEN JA SOLIDAARISUUDEN JA KESKINÄISEN KUNNIOITUKSEN SEKÄ VARAINHALLINNAN rahastosta. Kaikki ominaisuuksia, joihin liittyvien aihealueiden käsittelyssä edemenneellä oli merkittävä osaaminen.
Saat lisäpisteitä jos liität vastaukseesi perustelun jolla perustelet arviosi. Mutta harkitse sanojasi, sillä jos tekstissä esiintyy sana "mediapooli", "ilmastohuijaus", "koronahuijaus", "natsit", "CIA", "NATO" tai "mikkihiiri", saat miinuspisteitä.
Voittajien nimet julkistetaan tämänhetkisen näkemyksen mukaan vuoden 2026 kuluessa.
Kuoleeko SOTAKÄÄPIÖ luonnollisen kuoleman?
28
287
Vastaukset
- Anonyymi
Putler kokee tsaarin luonnollisen kuoleman, kansan käsissä.
- Anonyymi
Se on Venäjällä luonnollinen kuolema diktaattorille kun ammutaan nappi otsaan.
- Anonyymi
Ei PutinsKYYN hyökkäys suju kovin hyvin, sotilaat halukkaita perääntymään mutta omat ampuu.
Varsinaista ryssimistä etten sanoisi. - Anonyymi
Minussa on venäläistä verta koska toinen vanhemmistani pakeni Venäjältä vuosisadan vaihteen jälkeen.
Se miksi kerron asiasta niin olen huomannut että kun näen aukinaisen ikkunan niin minulle tulee pakottava ajatus hypätä siitä.
Pelottaa että jonain päivänä vielä käy kylmät. - Anonyymi
PutinsKYY
LierovsKYY
MedvedevsKYY
PeskovsKYY
Kaikki nuo joutaa samaan hävitykseen, Venäjän mahdollinen tervehtyminen voi alkaa siitä.Kärmeksiä kaikki, kaksi haaraisine kielineen ... . :-)
No ... lierovia kylläkin kutsutaan ihan yleisesti maailmalla HEVOSEKSI, pitkän pärstänsä takia.- Anonyymi
Unohdit tuosta listasta ZelensKYYn
- Anonyymi
Tarkoittaako aloittaja sitä rippipuku kääpiötä.
- Anonyymi
Bunkkeripapan kohtaloksi koituu lentokoneonnettomuus.
- Anonyymi
Ketä aloittaja tarkoittaa? Haukkumasanojen viljely osoittaa kirjoittajan typeryyden.
- Anonyymi
Putin kuolee ihan normaalin kuoleman eikä siinä ole mitään ihmettelemistä.
Novitsok meni sekaisin sokerin kanssa. Ja sitten tiputtiin kellarin ikkunasta. Suoraan happokylpyyn.Meinaakkos, notta seuraava ryssälä "kirjoittaa historiaa uusiksi", unohtamalla koko koirien ku*itolpan mittaisen PUUTARHATONTUN, joka syöksi ryssälän tuhoon.
Ja kysymys oli mikä?
- Anonyymi
Kysymys oli että kuka tappaa Puuttinin, luonnollista kuolemaa tuo nazisika ei koe.
- Anonyymi
Putlerille ollaan laittamassa tosissaan painetta, Intia lopettaa öljyn ostamisen Venäjältä ja Kiina yritetään saada mukaan.
Jos ei Venäjä ala pikkuhiljaa taipua rauhaan voidaan ottaa jopa Naton sotilaalliset voimat käyttöön.- Anonyymi
Intian hallitus ei ole antanut yrityksille mitään ohjetta Venäjältä ostettavan öljyn suhteen, eikä Kiinaa muut maat määräile.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Intian hallitus ei ole antanut yrityksille mitään ohjetta Venäjältä ostettavan öljyn suhteen, eikä Kiinaa muut maat määräile.
Nyt venäläiset valittaa että Kiina vain ryöstää heitä.
😂
- Anonyymi
Putin kulkee samaa umpikujaa kuin Mussolini. Kadun päässä odottaa lyhtypylväs.
Vastaan itse aloittamaani keskusteluun.
Putinin (a.k.a. SOTAKÄÄPIÖ) kohtalon hetket koittavat jos Ukrainan sota joskus päättyy. Silloin yhteiskunnan ongelmat kumuloituvat eikä SOTAKÄÄPIÖLLÄ ole tähänkään mennessä ollut MINKÄÄNLAISTA osaamista strategioiden kanssa. Päinvastoin, kaikkihan on mennyt pieleen hänen pitkällä kaudellaan. Korruptio tosin kyllä on kasvanut.
Siksi sotaa on jatkettava vaikka jäätyneenä konfliktina tms. mutta minkäänlainen rauhnasopimus ei tule kyseeseen. Tosin, SOTAKÄÄPIÖ on niin typerä ettei käsitä tätä ja siksi toisaalta toivoisinkin sellaisen sopimuksen syntymistä ja saisimme naureskella SOTAKÄÄPIÖN kohtalolle.
PS.
"Pilkkanimien käyttäminen osoittaa aloittajan typeryyden"
Kyllä, nain on. Oliko tässä sinulle jotain uutta?- Anonyymi
Puten vesipää paisuu ja sen kyllä huomaa ja kohta halkeaa siihen se kuolee
- Anonyymi
Kuolee. Sitten balsamoidaan, nostetaan pystyyn ja pistetään vitriiniin.
- Anonyymi
Pitäisi ensin selvittää mikä on luonnollinen kuolema, ihmisen kuolemiselle löytyy yleensä joku syy.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka912561Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww881496- 671485
EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje131208- 81953
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi16930Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta112841Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe39838- 54793
- 30726