Degeneraatit kirjoittelevat fantasioistaan.
Jahas jahas
4
98
Vastaukset
- Anonyymi
Onko ok?
- Anonyymi
Kyllä moinen rietastelu kuuluisi muualle kuin suoli24:lle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä moinen rietastelu kuuluisi muualle kuin suoli24:lle.
Jaxuhali
- Anonyymi
Hälyttävän paljon miehet ovat halukkaita jakamaan vaimojaan vieraille miehille. Tuntuisi olevan ehkä suosituin fetissi. Tämähän on vain pornon aikaansaama fetissi sillä vuosikymmenten pornon katsominen on ehdollistanut omat aivot, kiihottumisen ja muun hormonitoiminnan muiden panemisen katselemiseen. Normaalisti mies tuntisi mustasukkaisuutta jos vieras mies edes katsoisi omaa naista. Minä ainakin tunnen vaikka ollaan vaimon kanssa oltu yhdessä jo 20 vuotta.
Aikani minäkin katsoin pornoa ja olin aivan koukussa. Seksi vaimon kanssa oli helvetin tylsää ja mulle oli ihan sama mitä se teki. Sanoin jopa että ihan vapaasti saat nussia muiden kans jos haluat. Onneksi ei kumminkaan niin tehnyt ja kun lopetin pornon katselun niin jo vain rupesi oma nainen näyttämään helvetin hyvältä ja paneminen oli yhtä taivasta :) sivuoireena tuli mukana myös mustasukkaisuus vaimosta mutta sehän onkin vain todiste siitä että välittää toisesta.
Ihan aidosti suosittelen kokeilemaan muutaman kuukauden pornolakkoa ja testaamaan kuinka mieli ja halut muuttuvat.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1063150
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on922445- 241986
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221530Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291500Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151415Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26927- 87922
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62856Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2789