nyt pitää rukoilla

Anonyymi-ap

Trumpin puolesta, että tulisi uskoon. Tässä hänen oma todistus,, että ei menossa taivaaseen, eli ei ole uudestisyntynyt.paljon on kirjoiteltu ja saarnojakin pidetty, miten Trump olisi uskossa yms. Tässä hänen oma todistuksensa. On aika outua, kun hänen ympärillän on aljon pastoreit, sieltä raamattuvyöhykkeltä, eikä ne ole johdattaneet sitä uskoon.
https://www.verkkouutiset.fi/a/donald-trump-ei-usko-paasevansa-taivaaseen/#5cb963a5

2

366

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Herra, me pyydämme aloittajan kanssa, että ilmestyt Yhdysvaltain presidentille ja pelastat hänet, että hänkin tulee synnin tuntoon ja katuu pahoja tekojaan ja tekee koko sydämestänsä parannusta, niin että sinä voit otaa hänet lapseksesi ja antaa hänen syntinsä anteeksi ja ottaa hänet lapseksesi ja antaa hänelle iankaikkisen elämän.
      Herra, sinä voit myös antaa hänelle viisautta tuossa tärkeässä tehtävssä, johon amerikkalaiset ovat hänet vaaleilla valinneet. Johdata häntä, kun hän tekee päätöksiä ja anna hänelle nöyryyttä kysyä ensin sinulta, mitä sinä tahdot.

      Johdata Herra tuota suurta amerikan kansaa, että tuo kansa saisi elää rauhassa ja palvella Herraa. Anna niiden, jotka eivät vielä sinua tunne, tulla synnintuntoon ja tulla Kristuksen ristin juurelle katumusta tekemään ja antamaan elämänsä sinulle Jeesus, että sinä voit ottaa heidät lapseksesi ja antaa heille iankaikkisen elämän.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      297
      2671
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      78
      2465
    3. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      55
      2205
    4. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      77
      1893
    5. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      125
      1672
    6. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      59
      1554
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      137
      1447
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      73
      1328
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      88
      1140
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      77
      1114
    Aihe