Me aloimme reissulla kolmenkimppa hommiin 1N & 2M.
Tuli joitakin onnistumisia mutta myös epäonnistumisia.
Nyt ollaan̈ vain ystävien kanssa meillä kotona ja onnistumiset on täydellisiä.
Nyt vaimoa pääsee panemaan ainoastaan todella hyvät kaverit.
Kaikki on nähneet vaimoni alasti saunassa ja kesällä nakuuinnilla ja mökillä aurinkoa ottamassa.
Tuli joitakin onnistumisia mutta myös epäonnistumisia.
Nyt ollaan̈ vain ystävien kanssa meillä kotona ja onnistumiset on täydellisiä.
Nyt vaimoa pääsee panemaan ainoastaan todella hyvät kaverit.
Kaikki on nähneet vaimoni alasti saunassa ja kesällä nakuuinnilla ja mökillä aurinkoa ottamassa.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Meillä käytetään vain tuntemattomia ja heitäkin vaan yhden kerran. Näin vältytään ihastumiset ja kiintymiset.
M55 N57
Mulla vaimo nauttii kaverin panemisesta kun on niitä tunteita mukana.
Kaveri on ihastunut vaimooni samoin vakmo on ihastunut kaveriin.
Kaveri on pannut 4 vuotta vaimoani niin väkisin on tullut tunteita ja kiimaa.
Kun vaimoa panemaan haetaan miehiä niin miksi ei päästetä hyviä ystäviä panemaan.
Kaverit tykkää kun saavat vaimoa naida!
Vaimokin on mielissään kun kaverimme tulee kalu pystyssä hänen reisien väliin ja työntää kullinsa vaimoni pilluun.
Pantuaan laskee spermat syvälle vaimoni vaginaan.
Kyllä rouvien sääret aukeavat helpommin tutuille miehille joihin voi luottaa. Tuntemattomista ei ikinä tiedä. Tutut voi myös tarkastaa et vaikka kuka on hyvin varustettu ja kenen kulli näyttää kivalta. Tuttavapiirissä yhden vapaamielisen pariskunnan miehellä on jalkojen välissä todellinen jättikyrpä. Se on nussinut lähes kaikki tutut rouvat. Harmi ettei pariskunnan rouva anna yhtä herkästi.
Jos olisi iso kalu tarjolla niin tämän 26v rva:n sääret olisi kutsuvasti avoinna kaksin tai kimpassa.
Onko se jotenkin sinulta pois jos minä annan myös muille miehille kuin omalle miehelle.
En pakota ketään tämä järjestely sopii miehelleni myös.
Vaimo haluaa vierasta täysin anonyymisti. Käytännössä tämä merkitsee, kerta ja karkuun. Koska tuo oli hiukan hankala järjestely, vaimo on keskittynyt huomattavasti itseään nuorempiin. Ei tule kiintymisiä niin helposti.
Huomenna perjantaina näen kun vaimoni sääret levitettynä ja pillu ahneena ottaa kaverin haarojen väliin hoitoon!
Onko etelä-pohjanmaalla tällaisia pareja? M42
Tutut ovat sellaisia että eivät ymmärrä ja hyväksy jos kysyisimme kimppaan kanssamme, keskusteltu joskus asiasta ohimennen ja on käynyt selväksi että seksi on kahden ihmisen välinen asia. siksi olemme etsineet seuraa tuntemattomista ja oma viehätyksensä siinä kieltämättä on. Tottakai joskus sattuu kohdalle joku mies joka ei olekkaan sitä mitä puheitten mukaan piti olla mutta nuo jäävät sitten ilman.
Joillekin se, että panija on tuntematon, on se tärkein ja kiihottavin seikka. Panojen jälkeen voi sitten vain hyvästellä ja toivotella hyviä jatkoja.
Ite haluun myös vaimolle aina eri panijan. Kiimasta kun tietää mille määrälle vaimon on antanut pillua. Kokenut pillu kiihottaa.
Vaimo on ehdotellut, että ottaisi mukaan kaverinsa, joka tosin lesbo ja haluaisi lapsen.
Itseä toki himottaa, kun iso perseinen ja tissinen, mutta järki sanoo vastaan ettei isyysjuttuja.
Tiedä mitä tekisi, kun panna tekisi mieli kuitenkin sekä vaimoa, että kaveriaan.
M48v
2N+1M
Anna mennä vaan jos vaimollesi sopii että panet tyttöystävän paksuksi.
Itse sain samanlaisen tilaisuuden ja nykyään aina välillä saan myös vaimoni ystävätärtä, toki vaimollani on toinen mies panemassa häntä.
Me ollaan myös päädytty ystäviemme kanssa panemiseen muutaman epäonnistumisen jälkeen vieraiden kanssa.
Kaveritkin ovat mielissään päästessään mun vaimoa panemaan.
Vaimolla on kauniit kasvot hyvä vartalo isot rinnat ja tykkää kun miehet imee ja käsittelee rintoja.
Mikä tärkeintä vaimo tykkää olla miesten kimppanainen.
.
.
..
.
.
...
. . .
Meidän kavereista monet on saanut luvan panna vaimoani vaikka en olisi itse paikalla.
Eilen kaveri tuli illallameille saunaan ja nyt hänellä on pari vapaapäivää.
Illalla pantiin vaimoani kimpassa.
Kaveri tuli aamukahville kun olin lähdössä töihin.
Minä lähdin töihin ja kaveri lähti vaimoani panemaan aisa pystyssä.
Vaimo on kotona kun on lomautettuna niin kaveri on useìn meillä yötä kun vapaat alkaa.
Meillä on vain vieraita miehiä ollut mukana, on haluttu pitää tää salassa tutuilta. Tosin on näistä tullut juurikin pano kavereita. Yhdessä etsitään ketkä käy. Voisin kuvailla et vaimo saa parempi tasoisia miehiä kuin mitä saisi suhteeseen. On noista löytynyt myös kavereita jotka viettänyt kahdenkin aikaa vaimon kanssa ja yksi jakanut vaimoni kaverinsa kanssa.
Vieraita yleensä etsimme turvallisempaa. Viikonloppuna jännä tapaus kotonamme, vaimo oli makkarissa vakkarin kanssa rakastelemassa kun lähi naapuri tuli tuomaan postia. Tuli sisään koputettua ja kertoi lähdin päiväkahvilla käymään, vähän säpsähdin pyysin istuu pistän kahvin tippuu. Otin puhelimen ja laitoin viestin vaimolle, naapuri kahvilla olkaa hiljempaa. Kiimanen tunne kun kahviteltiin, makkarissa vaimo sai vierasta samaan aikaan.
Meidän kaveri tuli perjantaina meille saunomaan vaimo oli ollut tapaamassa kavereitaan.
Olivat junaa odotellessa ottaneet siiderit.
Vaimo kiehnäsi kaverin kyljessä minun tehdessä ruokaa.
Sanoin̈ kaverille että käy panemassa vaimoa että rauhoittuu vähän taisivat panna pari keŕtaa äänistä päätellen sittén kaveri tuli takaisin ja sanoi vaimoni nùkahtäne