Minä en, eikä tytär menisikään koskaan. Uutiset ovat kertoneet miten vaarallista se on.
Päästäisitkö tyttäresi mamutaksiin?
22
460
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan yhtä vaarallista miehelle.
- Anonyymi
Lampaille se on myös vaarallista, seksi niiden kanssa kuuluu kulttuuriin.
- Anonyymi
Päästäisin mielelläni hän on harrastanut potkunyrkkeilyä 14 vuotta. On tainnut saada joku Helsinkiläinen tummempi taksikuski häneltä suoraan sanottuna turpaa.
- Anonyymi
Tsksikuski on saanut tyttäreltäsi turpaa ? Eikö rahaa ollut ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tsksikuski on saanut tyttäreltäsi turpaa ? Eikö rahaa ollut ?
Olisikohan kuski halunnut muutakin kuin rahaa ,olisikohan ?????
- Anonyymi
Miten koulukyydit? Kuka valvoo, niissä on kuskeina kielitaidottomia. Onkohan niillä edes taksilupaa, kun taksiluvan vaatimuksena on osata suomea.
- Anonyymi
Eihän kukaan tiedä niiden oikeita nimiäkään.
- Anonyymi
Ehtoja on mutta demarit ei niitä noudata/ valvo.
Hehän jakavat ajokorttejakin kysyvälle suoraan kouraan
kuten olemme saaneet mediasta lukea.- Anonyymi
Uuden henkilöllisyydenkin saa, kun vain tekaisee jonkun nimen päästään. Paperithan putosi kaikilta mereen (kun tultiin Ruotsista Suomeen). Omalla nimellä ei voi esiintyä, koska Interpol hakisi pois suorittamaan vankeustuomioita.
- Anonyymi
Pärjääköhän noissa pelkällä rahalla .......
- Anonyymi
Mielelläni päästän. Maksoin myös tyttäreni synttärimatkan Gambiaan. Artikkelin kuvassa tyttäreni hengailee paikallisen sulhasensa kanssa. Kantasuomalaiset eivät omaa sitä mieskuntoa, mitä tyttäreni seuralaiseltaan vaatii:
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/61a5c1e5-54d0-42fe-9838-56eaa4fd4552 - Anonyymi
Johan nyt toki. En enempää halua kuunnella tyttäreni valitusta mieskunnottomista kantasuomalaisista. Siksi päästän hänet viriilien mamujen huomaan:
Joka neljännen suomalaismiehen sperma on niin kehnoa, että sillä on hyvin hankalaa tai mahdotonta saada lapsia. ”Kannattaahan tästä ilmiöstä vähän olla huolissaan.”
https://www.hs.fi/visio/art-2000008871481.html?share=747420e04548eb1f096576f8b99a2114- Anonyymi
Uutisten mukaan mamu ei saa kuin raiskaamalla. Sen ymmärtää, koska he ovat pienia ja rumia.
- Anonyymi
Tytär harrastanut 8 vuotta karatea. Eiköhän hän jotenkin saa päällekäyvää miettimään kahdesti.
Kannattaa harkita kamppailulajia liikunta harrastukseksi jälkikasvulle. Pitää notkeana ja hyvässä lihaskunnossa, eikä siitä kamppailukokemuksestakaan mitään haittaa uhkaavissa tilaneissakaan ole.
Riski alkuperäisen kantaväestön päällekäymäksi tulemiseen on silti isompi. Se hyökkääjä voi olla jopa poika/tyttökaveri. Ei tästa kannata rasistista juttua alkaa tekemään.- Anonyymi
Mamujen osuus seksuaalirikoksista on 98% suhteessa väkilukuun.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mamujen osuus seksuaalirikoksista on 98% suhteessa väkilukuun.
Vankilaahan ne ovat paossa, toisessa maassa.
- Anonyymi
Manutaxi on mallia gängbäng
- Anonyymi
Castron malli näkyy jo Parisillakin. Mallin mukaisesti useat maat ovat tyhjentäneet vankilat ja mielisairaalat lähettämällä niissä olleen haitta-aineksen pois omasta maastaan.
Malli on saanut nimensä, kun Kuuba tyhjensi vankilat ja hullujenhuoneet yhteiskunnalle haitallisesta heikosta aineksesta.
Siten saadaan roskaväki pois omasta maasta tuhoamaan niiden maiden turvallisuuden ja talouden, johon rikolliset ja hullut vastaanotetaan. Se on tehokasta hybridivaikuttamista, jonka avulla tuhotaan länsimaalaista taloutta ja kulttuuria.
Tuho on pysyvää, kun haitta-aines lisääntyy uudessa maassa keskenään. Se heikentää maan hallintoa ja hyvinvointia pysyvästi. Osa lähetetyistä on valittu soluttautumaan hallintoon, jolloin vastaanottomaan tuhoaminen on tehokkaampaa.
Suomi on nyt ollut yhtenä vastaanottajamaana, joka rapautuu hybridihyökkäyksien vuoksi hiljalleen. - Anonyymi
En todellakaan ja jos aivan pakko niin puhelinlinja auki. On ihme että näitä paapotaan. Eikö se jokujulkkis raiskattu,jostain lehdestä luin.
- Anonyymi
En eikä tarvii. Tytär ajelee omalla velattomalla autollaan .
- Anonyymi
Tiedoksenne:
Jos otatte, älkää ajako!
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko1582584Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy232250Huulitäytteet ja tekotisssit
Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä2022177Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-82551658Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1411354Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m861204Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.
Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.1021158Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har171012Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään45970- 84947