Runkkaus matsku

Anonyymi-ap

Mitä katsotte kun runkkaatte? Perus porno vai jtn muuta?

33

1227

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Katselen yhden aisurin vaimon kuvia jotka sain täältä vuosi takaperin. Runkaamme joskus myös puhelimessa mut yleensä viestittelemme, saanut myös käytettyjä piksuja joita haistelen ja nuoleskelen. Spermaan sit kunnolla ja postitan aisurille takaisin, toimii meillä hyvin jossa molemmat nautimme. M 57

      • Anonyymi

        Oon kade teille🫣


    • Anonyymi

      Kuulostaa hyvälle 🤪

    • Anonyymi

      Jo pidemmän aikaa itsellä ollut vain yksi vaihtoehto ja se on sovelluksen kautta livekameroiden katselu. Tähän löytyy muutama vaihtoehto ja niissähän voi katsella ilmaiseksi tai myöskin kuluttaa rahaa. Itse olen valmis maksamaan näille neitosille tai pariskunnille. Ei videot kuvista puhumattakaan jaksa enää kiinnostaa yhtään. Huonompikin live on noita parempi ja kiihottavampi.

    • Anonyymi

      Hinkkaan yleensä kyrpääni vaimon tiukoille housuille perse vakoon.ja ruiskautan lopuksi lastin sen pakaroille.aamyisin nussin usein häntä pikkuhousujen alle jonne päästän lastin.vaimo tykkää siitä kun saa lämpimät kiima mällit pakaroille

    • Trans ja cd pornoa niinkuin nytkin,saa kullin kovaksi kun alasti katselee ja runkkailee samalla..

      • Anonyymi


    • Anonyymi

      Live pornoa. Vaimo nai parhaillaan nuoren kollin kanssa.

    • Anonyymi

      Jalkapalloseuran nuorten naisten joukkueen(25-35v)naisia ja sitten perheenäitejä 25-40v kuvia somesta.

      Teinit ja hempukat ei kiinnosta vaan naiset runsailla muodoilla.

      M48v

    • Anonyymi

      Parhaan orgasmin saan kun ajattelen vaimoani, ja sitä aikaa kun elämä oli parhaimillaan. Nykyään vaimoni näköään pärjää monta kuukautta ilman seksiä. Minä en pärjää, ajattelen naisen makaavana selällään, leveä lantioinen pikkarilla ja lyhyellä paidalla, ehkä yöpaitasilla niin että kolmio näkyy. Kuvittelen että siinäpä ihana nainen, odottavana että saa pian sisääsän ja jatkan runkkaamista. Tosiasiassa minä en koskaan ole sellainen että sisään ulos ja kuorsaus, ja vaimo siinä makaa ja jäi ilman tyydytystä. Meillä oli pitkät esileikit sängyssä, jos vaimo oli pikkarilla ja rintsikat päällä oli kiva panna käyeni rintsikan alle ja kopeloia nänniä ja tuntea miten se kovettu ja samalla toista tissiä. Siirän käteni reiden ulkopuolelle ja hellästi kädellä sivelen, jatkan vähän hieromaan toista reittä ja niinkuin vahingossa mahalle ja vähän alaspäin ja takaisin reisiin, ja nautitaan toistemmä läheisyydestä. Huomaan kun siirrän käteni mahalleppäin miten vaimo vähitellen alkaa nytkytellä alavatsaan ylös alas. Sormeni pyörii nytt lähempänä pikkarin kolmiota ja yhtääkkiä hän avaa reisiään vähän leveämmäksi, annan kättäni mennä navasta alaspäin ja tulee kolmio vastaan ja tunnen kun painan pitkällä sormella vakoa miten kostealta se tuntuu. Yhtä äkkiä vaimo nostaa pyllyään ja kiskasee pikkarit alta pois ja minä siinä auttelen, nyt pimpsa on paljaana ja hiljaa työntelen sormeani lämpöseen kosteaan vakoon, liikuttelen sitä sisällä edestakaisin ja kosketan klitorista. Yhtääkkiä vaimo kääntyy sivuttain, nostaa reittään ylös, minä tietysti kans sivuttain löydän vaimoni kuumaa kosteata rakoa kovalla sarvellani, miten se voi tuntua niin ihanalta, sanon että vedä sarvea raollasi edestakaisin niinhän se tekee , tuntuu niin liukkaalta ja ihanala, ihan selkärankaan asti, kun molempien kosteudet siinä litisevässä pillussa sekaantuu, ja väliin kädellöän hinkkaa sarvea vähän ylemmäs, klitoriksen kohalla. Ja vaimo selällään ja minä päälle ja työnnän sen hitassti sisään ja vaimo alkaa nytkyttämään samaan tahtiin. Otan reisien alta kiinni ja vaimo nostaa niitä ilmaan samalla kun puristsan tissiä ja annan suukkoja ja jatkan liikkeitä vaimon sisällä. Samom vedä molemmilla käsilläsi pillua auki että påääsen oikein syvälle. Tunnen kun lasti menee ja samalla kun nytkyttelen voimakkaasti sattuu että vaimo tulee samanaikasesti, jos ei niin sormettsmalla saan vaimolle orgassmin, huomaan kun se lähestyy, lakkaa hengittämästä ja sitten yhtääkkiä laukeaa, ja samalla haluaa sarven sisään uudestaan, joskus pidättelen ja päästänbsitten vasta kun vaimo on saanu. Joku sekuntti taukoa ja taas sormilla niin se tulee uudestasn, en muista, laskinko kerran 12 orgassmia perätyste. Näin me usein pantiin kun kaikki oli parhaimmillan. Tarina on tosi.

      • Anonyymi

        Näin se oli ennen joskus ajattelen tulenko koskaan saamaan pillua enään. Toivottavasti oli kirjotukseni kiihottavaa, miehille ja naisille. Olis mukavaa kirjotella anonyymisti naisen kanssa seksistä joka on samassa tilanteessa, kiihotella toisiamme.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näin se oli ennen joskus ajattelen tulenko koskaan saamaan pillua enään. Toivottavasti oli kirjotukseni kiihottavaa, miehille ja naisille. Olis mukavaa kirjotella anonyymisti naisen kanssa seksistä joka on samassa tilanteessa, kiihotella toisiamme.

        Oli hyvää juttua, kyllä noin osaava mies vielä pillua saa!


    • Anonyymi

      Avopuolison lähettämiä kuvia ja videoita, joissa masturboi tai hyväilee itseään. Voittaa nettipornon 100-0.

    • Anonyymi

      Ihan perusjuttuja, mieluiten sellaisia kuvia vielä, missä nainen joko pyllistää tai istuu jalat koukussa ja sen verran levällään että pillu näkyy.
      Kiihotun siitä näystä todella paljon, kun pillu pullottaa reisien välistä esillä.

      • Anonyymi

        Mikäs ikäinen herra tuollaisia kuvia haluisi katsoa ja missäpäin?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mikäs ikäinen herra tuollaisia kuvia haluisi katsoa ja missäpäin?

        53vee kiimakalle


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        53vee kiimakalle

        Rouva haluais että on iäkkäämpi mies


    • Anonyymi

      homo trans pornoa

    • Anonyymi

      Youtube fap challenge

    • Anonyymi

      Mature,granny ja kimppaa

    • Anonyymi

      Puppy, maskit kasvoilla, latex, bi-sex

    • Laidasta laitaan, mature,milf, dom, spank, homo, trans, ikäeroyms

    • Anonyymi

      Spermattu vittu kiihottaa, sais lykkiä väsyksiin nussittua vittua, niin että vieraan sperma liukkarina.

    • Anonyymi

      Sporttisia 16-25 pikkutisuja...

    • Anonyymi

      In-law anoppi pornoa katselen usein ja joskus olen salaa ottanut anopin pikkaritkin pyykkikorista, niiden tuoksuista samalla nauttien tulen kyllä voimalla, kun käymme anopilla vien ne takaisin toivoen että saan uusia vaihtareita mukaani.

    • Anonyymi

      Kyrpiä sperma tulee, naisen tai miehen reijälle, runkkaan nyt, pian tulee!

    • Anonyymi

      Olisi ihanaa saada spermasi pepunreijälle. T.+60ukm

      • Anonyymi

        Haluan spermata 60ukkomehen pepun, kyrpä valuu kiimanestettä, valmis ruiskaseen reijälles.


    • Anonyymi

      Milf, Mature, Ladyboy, Blowjob. Tälläkin hetkellä aloittelen

    • Anonyymi

      Katselen anopista kuvia ja videoita, joita olen itse ottanut.

    • Anonyymi

      Katselen Alastontasuomea randomisti. Ja jos pikkarit niin niille haarakiilalle laukean lujaa...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      86
      1669
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      15
      1048
    3. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      97
      988
    4. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      79
      942
    5. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      51
      744
    6. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      86
      732
    7. Jymyuutinen: Suomen talous kasvaa hurjaa vauhtia

      https://www.iltalehti.fi/talous/a/11fba8a8-a7fb-44f4-a58b-f129f6d5bdf5 Akavan pääekonomistin mukaan Suomen kokonaistuot
      Maailman menoa
      143
      725
    8. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      674
    9. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      48
      671
    10. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      51
      651
    Aihe