Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan.
Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asiasta päivittäin vuosikymmeniä.
Työn tekeminen voisi auttaa?
Ei ole terveen ihmisen merkki jankata yhdestä asiasta päivittäin vuosikymmeniä.
Työn tekeminen voisi auttaa?
Vastaukset 25
Vanhimmat
Samaa kummastelevat kaikki.
Kaikki kummastelevat näitä 24/7 öriseviä persupölöjä.
"persupölö" on mörkö, jota olet pelännyt pienestä pitäen. Kun olit lapsi, pelkäsit mörön olevan sänkysi alla. Yrität vain jotenkin terapoida itseäs nimittämällä sitä persupölöksi. Ei se ole persupölö. Se on komukkapölö. Itse sen manasit esiin. Saat mitä tilaat.
Suomessa ei ole kommunismia, mutta fasismia on ja sen edustajia ovat Perussuomalaiset r.p.
Perustele?
Alkava dementia. Ilmenee eritavoin. Sukulaiseni terveydenhuoltoalalla kertoi, kun vanhempi herrashenkilö käyttäytyi erikoisesti kaupassa.
Tunnen myös monta persuideologiaan seonnutta ikäihmistä, jotka toistavat mamumantraa. Lastensa nimiä eivät enää muista. Pelottavaa.
Suomalaisten hokemat kestää vauvasta vanhukseen.
Aki huutelee usein Turolle "Auts-töks-töks"
Nämä on hauskoja!
Vassari tekee aloituksen ja vastaa itselleen heti perään!
Eipä tässä mitään persuilla hätää. Eikä katsele muuta kuin sitä faktaa, että kylläpä sosialisti on osanneet työttömyyttä Suomeen saavuttaa?
Aikovat varmaan työttömyydellä velkaa maksaa?
Kyllä se on pikkuVassarin paha töitä katella kun ei kapasiteetti riitä edes kilometritehtaalle. Nyt piti oikein "potkulaki" keksiä, että
TEHOSTETAAN työttömyyttä lisää!
Sosialistihallitus on jo Euroopassa tuttu. Se voittaa ykköspalkinnon maailman nopeimpana massatyöttömyyden tehtailuna!
Onnea vaan Vassarit eli uIosteIäjät!
Totta
Todella "laadukasta" argumentointia. Vain persulta tulee noin ala-arvoista sontaa.
Mikä työttömiä vasukkeja vaivaa ?? Taas jatkuvia aloituksia tänään.
Mikä työttömiä persupölöjä vaivaa ?? Taas jatkuvia aloituksia tänään.
Persuista jankkaajaa vaivaa persujen kannatuksen noususuhdanne. Hän yrittää epätoivoisesti kääntää kehityksen suunnan.
Persut pitävät laahaavasta kannatuksestaan ihan itse huolta.
osu ja upposi!
Stalinin henki asuu ilmaiseksi tämän jankkaajan päässä.
Sekopää jankkaa
Ei ole elämässä muuta
Haaste vassareille: Ole 5 minuuttia mainitsematta kertaakaan "persua". Olen kerran nähnyt, kun vassari yritti sitä. Minuutin jälkeen alkoi jo naama sinertämään. Pistäkäähän ennätykset rikki, jos pystytte!
☝️😂
Kotonasiko?
Haaste persuidiooteille: Ole 5 minuuttia mainitsematta kertaakaan "vihervassaria". Olen kerran nähnyt, kun persuidiootti yritti sitä. Minuutin jälkeen alkoi jo naama sinertämään. Pistäkäähän ennätykset rikki, jos pystytte!
No voi että! Ettien että! Mitäpä jos kokeilisit 5 minuutin ajan olla olematta tuollainen tyhjäpää. Mieti nyt miten hyvä fiilis voi tulla, kun aivoissa alkaa syntymään ihan oikeita ajatuksia. Kokeile ihmeessä.
☝️😊
Persufobia?