Ois kiva tutustua sinuun Mies

Voisimmeko nähdä?
13269
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tottakai

Äänestä

Hyvä idea! Mikäs siinä!

Äänestä

Vastaan kuin sinulle muumimamma. Tänään jo nähdään.

Äänestä

En ole yhtään kiinnostunut
-Mies

2Äänestä
  • En minäkään ja lisäksi olen tosi tosi tosi vihainen ja kaikki muut tunteet päälle.
    -nainen

    Äänestä

  • Esität tass tämäkin aamuna tälle naista esittävälle miestä, nykyään jo kai ns ketä tahansa miestä. T naiselta ns duolle

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    En minäkään ja lisäksi olen tosi tosi tosi vihainen ja kaikki muut tunteet päälle.
    -nainen

    Sitähän ne toivoo just naista esittävä että se viha sillai rikastuis. Paitsi ehkä tuon maalittajan kohdalla. T naiselta

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Esität tass tämäkin aamuna tälle naista esittävälle miestä, nykyään jo kai ns ketä tahansa miestä. T naiselta ns duolle

    Eli tää myös joka välillä supportaa ja äänestää yksärin juttuja uskoen vieläkin tarinaan ku se on ainoa keino säilyttää lärvi, tai niin hän nuorena henkilönä luulee. Siperia opettaa viä, tyttö

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Sitähän ne toivoo just naista esittävä että se viha sillai rikastuis. Paitsi ehkä tuon maalittajan kohdalla. T naiselta

    Niin gollum ei sillä tavalla harmittomana miehenä taaskaan hiffannut tietenkään, vaan viha nuuh missä on vihaa🤭

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Niin gollum ei sillä tavalla harmittomana miehenä taaskaan hiffannut tietenkään, vaan viha nuuh missä on vihaa🤭

    Vaikka sitten rapaisissa tarinoissaan tietää tässäkin suhteessa kaikesta kaiken fantasiatason peeping tom ns. Lol

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Vaikka sitten rapaisissa tarinoissaan tietää tässäkin suhteessa kaikesta kaiken fantasiatason peeping tom ns. Lol

    Ja äitikö se pitäis täällä teille kerrata mistä ne lapset tulee? Kasvakaa ensin vähä

    Äänestä

Ei kannata kysy vaikka muilta

Äänestä

Olisiko kenties kysymys mikä sinun pitäisi esittää hänelle kasvotusten

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voisimmeko nähdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu