Ei siinä kauaa mennyt

16223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Sannan jäljiltä talous ei loista.

Äänestä

Tuo on sitä rautaista äärivihervassudemujen "ammattitaitoa", jota on meilläkin nyt nähty KAIKKIALLA, missä SSDP siskoineen pääsee taloudesta päättämään (2019-2023 hallituksessa ja useimmissa kunnissa ja aluevaltuustoissa... KAIKISSA TALOUS KURALLA!!!!!!!)

Äänestä

Kertokaahan millaista " työtä" meidän kaupan kassa nyt tätänykyä tekee ?
Pääministeriys ei tainnut mennä aivan putkeen. Koronatukiakin jaettiin 100 000 euron erissä, lainarahaa.

Äänestä
  • Puhuu p#skaa ja kehuu itseään.

    Äänestä

Meidän menestynyt maisteri Sanna rahoitti opiskelunsa työnteolla. Mites Purra onko hän ollut työssä muualla kuin makkaran myyjänä?

Äänestä

SANNA OLI TÄHTI MYÖS NEW YORKISSA.

Äänestä

SANNAN KIRJA ON MYYNTIMENESTYS

Äänestä
  • HIENOA SANNA

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    HIENOA SANNA

    SANNA OLI MAINIO PÄÄMINISTERI

    KANSA KAIPAA

    Äänestä

TOIVO ON TEKOJA.
OLET OIKEASSA SANNA

Äänestä
  • Sannan tekojen jälkeen ei ole toivoa.

    Äänestä

Demut ihailee edelleen heidät pettänyttä Super-Sannaa joka ei ole milloinkaan kannattanut demareiden poliittisia ihanteita vaan käytti SDP:tä hyväkseen omien itsekkäiden päämääriensä saavuttamiseksi. Tavat toimia on kyllä kopioitu demareilta.

Äänestä
  • Myös ylimielinen käytös ja mulle kaikki heti toimintatapa on suoraan vasureiden pelikirjasta.

    Äänestä

Puhut varmaan makkaranmyyjästä.

Äänestä

Kallis akka, lähes Tuppuraisen veroinen, omiin taskuihin kaikki.

Äänestä

SANNA JOHTI SUOMEA TAITAVASTI

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sanna onnistui jälleen.

https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011584021.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu