Ei se mitään auta, vaikka haukkuisin

Antaa siis olla.
4167
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi pitäisi mies haukkua?

Äänestä
  • Miestä ei pitäisi haukkua ei.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Miestä ei pitäisi haukkua ei.

    Miksi naista sitten pitäisi?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Miksi naista sitten pitäisi?

    En sanonut niin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Antaa siis olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu