Väyrynen nousee presidentiksi

Väyrynen kommentoi tiedotteessa odottavansa tehtävää innolla.

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/207462c4-b700-4a0f-839d-7e3e2885ff31
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voi noita juorulehtiä..

Äänestä

Joko-joko päästään taas sekaantumaan idänkauppaneuvotteluihin?

Äänestä

Väykkä pn erittäin tervetullut takaisin politiikkaan.

Äänestä

Väyrynen Stubbin tilalle ja Suomi palaa tasapainoon, loppuu lännen nöyristely!

Äänestä

Väykkä jos asettuu vielä presidentin vaaliin ehdokkaaksi, tietää äänestäjä että on taas kunnollinen ehdokas jolle äänensä antaa!
Viime vaaleissa ei Suomelle ole ollut varteenotettavia presidenttiehdokkaita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Väyrynen kommentoi tiedotteessa odottavansa tehtävää innolla.

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/207462c4-b700-4a0f-839d-7e3e2885ff31

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu