Miksi pitää aina ....

Anonyymi-ap

Miksi pitää naisten pääatä miesten klubille?
Jossakin raja,miksei miehillä saa olla omaa vain miehile klubia?
En tajua....tasa-arvosta viis,en ole sitä koskaan ees aatellut.....
Toinen seikka,että miksi Suomessa saa olla näitä seksi-glubeja,voi hele!!!!!
Ketkä sitä on kyselleet,miehet.....voi voi
Ei saisi olla....aivan käsittämätöntä.....

7

461

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      samaa mieltä

    • Anonyymi

      Kysymys on hormonien sodasta, ja naiset on voitolla. Katsos miehet kun viettää aikaa vain keskenään niin testosteroni (mieshormoni) tasot vahvistuu, ja naisten ja lasten seura taas heikentää testostotasoa. siksi ei saa olla vain miesten ammatteja tai kerhoja.

      • Anonyymi

        Ilmankos niin moni mies tykkää nykyään kulkea mekossa.


    • Anonyymi

      Miehet ei tykkää huorata yleensä, mutta maailmalla naisasiakkaita riittää jos vaan on tarjontaa ja miesstrippaajilla naisyleisöä Suomessakin.

      Naiset horoilee koko ajan yhä enemmän avioliitossakin, ottavat eron ja rahastavat seuraavaa. Rahastavat myös onlyfansissa jne ja sitä kehutaan lehdissäkin, rahastavat alaikäisiäkin ihan livenä ja pahimmillaan syyttävät raiskauksesta ilman mitään todisteita pilaten toisten elämän.

      Kun nainen horoilee alaikäistenkin kanssa, se voimaannuttaa eikä tuomita, kun mies pettää, on sika ja keksityistä raiskauksista yllyttävät muita tappamaan tai tappavat itse saadakseen vaikka henkivakuutusrahat.

      • Anonyymi00006

        Niin, vasta nyt miehet ovat tajunneet mitä itse ovat tehneet, kun osa naisista on seurannut tietyn tyyppisten miesten esimerkkiä.


      • Anonyymi00007
        Anonyymi00006 kirjoitti:

        Niin, vasta nyt miehet ovat tajunneet mitä itse ovat tehneet, kun osa naisista on seurannut tietyn tyyppisten miesten esimerkkiä.

        Niin, vasta nyt miehet ovat tajunneet että voivat itsekin rahastaa kuten femakot tehneet aina. Ämmäthän ovat niin kiimaisia että maksavat mitä tahansa saadakseen k*rpää, mutta suurin osa miehistä pärjää mainiosti ilman horoja.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      81
      2234
    2. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1918
    3. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      129
      1792
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      151
      1378
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1247
    6. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      866
    7. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      186
      822
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      816
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      436
      740
    10. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      602
    Aihe