Miksi pitää aina ....

Anonyymi-ap

Miksi pitää naisten pääatä miesten klubille?
Jossakin raja,miksei miehillä saa olla omaa vain miehile klubia?
En tajua....tasa-arvosta viis,en ole sitä koskaan ees aatellut.....
Toinen seikka,että miksi Suomessa saa olla näitä seksi-glubeja,voi hele!!!!!
Ketkä sitä on kyselleet,miehet.....voi voi
Ei saisi olla....aivan käsittämätöntä.....

7

447

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      samaa mieltä

    • Anonyymi

      Kysymys on hormonien sodasta, ja naiset on voitolla. Katsos miehet kun viettää aikaa vain keskenään niin testosteroni (mieshormoni) tasot vahvistuu, ja naisten ja lasten seura taas heikentää testostotasoa. siksi ei saa olla vain miesten ammatteja tai kerhoja.

      • Anonyymi

        Ilmankos niin moni mies tykkää nykyään kulkea mekossa.


    • Anonyymi

      Miehet ei tykkää huorata yleensä, mutta maailmalla naisasiakkaita riittää jos vaan on tarjontaa ja miesstrippaajilla naisyleisöä Suomessakin.

      Naiset horoilee koko ajan yhä enemmän avioliitossakin, ottavat eron ja rahastavat seuraavaa. Rahastavat myös onlyfansissa jne ja sitä kehutaan lehdissäkin, rahastavat alaikäisiäkin ihan livenä ja pahimmillaan syyttävät raiskauksesta ilman mitään todisteita pilaten toisten elämän.

      Kun nainen horoilee alaikäistenkin kanssa, se voimaannuttaa eikä tuomita, kun mies pettää, on sika ja keksityistä raiskauksista yllyttävät muita tappamaan tai tappavat itse saadakseen vaikka henkivakuutusrahat.

      • Anonyymi00006

        Niin, vasta nyt miehet ovat tajunneet mitä itse ovat tehneet, kun osa naisista on seurannut tietyn tyyppisten miesten esimerkkiä.


      • Anonyymi00007
        Anonyymi00006 kirjoitti:

        Niin, vasta nyt miehet ovat tajunneet mitä itse ovat tehneet, kun osa naisista on seurannut tietyn tyyppisten miesten esimerkkiä.

        Niin, vasta nyt miehet ovat tajunneet että voivat itsekin rahastaa kuten femakot tehneet aina. Ämmäthän ovat niin kiimaisia että maksavat mitä tahansa saadakseen k*rpää, mutta suurin osa miehistä pärjää mainiosti ilman horoja.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Diesel-ammattilainen kehuu Sanna Marinia

      "Sanna Marinin (sd) hallitus loi neljä vuotta sitten väliaikaisen polttoaine­tuki­järjestelmän, kun energianhinnat nousi
      Maailman menoa
      36
      2779
    2. Pitkänperjantain kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta

      🧠 Mitä se kertoo "riikka"-nimimerkin lähijunassa tapahtuneesta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus purs
      Maailman menoa
      18
      2597
    3. 100 prosentin perintövero korjaisi myös Hitas-ongelman

      Moni ei uskalla kieltäytyä perinnöstä maineen menettämisen uhalla, joten sitten tulee näitä tilanteita, joissa joutuu es
      Maailman menoa
      43
      2288
    4. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      20
      1881
    5. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      38
      1602
    6. Olen aika varma

      että meidän tiemme risteäminen oli ainutkertainen tapahtuma elämässäni. En tule koskaan kohtaamaan ketään muuta, joka sa
      Ikävä
      51
      1565
    7. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      38
      1483
    8. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      25
      1363
    9. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      31
      1232
    10. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      26
      1151
    Aihe