Muistaakseni kuudella ympillä sai heittää puhelinseksimällit ja sai kotimaisen pornoVHSasetin vielä litkoina?
Kuka muistaa 90-luvulta puhelinseksipalveln Sexy Sannan?
4
441
Vastaukset
- Anonyymi
Onhan tuollaisia kai vielä nykyäänkin, 0700-alkuisia numeroita muistaakseni aika hiljattain vielä mm. Alibi-lehdessä mainostettiin. Minuuttihinta on niissä sen verran suolainen että kannattaa pistää hiha heilumaan varsin rivakasti mutta jos louvoa löytyy niin sitten kannattaa jo mennä maksullista ihan livenä polkaisemaan!
- Anonyymi
Oikeassa laidassanäkyy osittain Sexy Sannan ilmoitus
https://fi.wikipedia.org/wiki/Puhelinseksi#/media/Tiedosto:Seksilinjailmoituksia.jpg - Anonyymi
Kyllä tiedetään Sexysanna. Nykyään ei toimi niin avoimesti Sexysanna nimellä vaan mielenterveys yhdistys Helmi Ry. Mutta Sexysanna ja 2000-luvun alussa oli Teatty ry.
Pääpaikka on Helsingin Vallilassa Mäkelänkadulla samalla pihalla, jossa toimii Taloustutkimuksen rakennus. Helmi Ry on peitenimi tuolle Sexysanna toiminalle. Venäläisen tai Tsekkiläisen mimmin sieltä voi saada tilattua panokaveriksi. tuntikeikalle. Yhteistyötä Sexpon kanssa ja kirsitämin kuuluu tietysti toimenkuvaan. He kertovatkin, että heillä on perintätoimisto Mafia.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575781980Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5461178- 531135