Sanna Mariinin kirja

Akka haukkuu kaikki muut, jopa oman puolueensa, itseään kehuu valheillaaan.

Semmonen tapaus. Toki muuta edes odotettu, mutta nyt se on mustaa valkosella.

Jos pyrkii takas politiikkaan ja saa enemmän kuin yhden äänen, lääkityksiä pitää korjata.
8136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Oletko lukenut sen?

Äänestä

Munuaiset kääntynyt väärinpäin ja pissa noussut päähän.

Äänestä

Tuo mitä mainitsi pahvi-Salesta voi kyllä hyvin kuka tahansa uskoa mokomakin wttuilija ja känisijä

Äänestä

Mennyt Marinin mielipiteet pahasti tunteisiin palstan persuilla....

Äänestä

Sannan lärvi on varmaan kymmenessä uutisessa, fan club varmaan haltioissaan ?

Äänestä

Meidän Sanna is the BEST!!1

Äänestä
  • S anna on pissis.

    Äänestä

Sannahan kiittää Saleakin kirjassaan. Arvostelee siitä, mikä hänen mielestään olisi pitänyt tehdä toisin, kiittää siitä, mikä meni hyvin. Juuri niin pitääkin rehellisesti mielipiteensä kertoa.

Tapahtumat ovat vielä niin lähellä, että tuossa kirjassa ei varmaankaan kaikkea kerrota, mutta kyllä se tarkentaa kuvaa tapahtumista mukavasti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Akka haukkuu kaikki muut, jopa oman puolueensa, itseään kehuu valheillaaan.

Semmonen tapaus. Toki muuta edes odotettu, mutta nyt se on mustaa valkosella.

Jos pyrkii takas politiikkaan ja saa enemmän kuin yhden äänen, lääkityksiä pitää korjata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu