Olin silloin ensimmäistä vuotta Turussa yliopistossa opiskelemassa ja muistan aina kun äitini sanoi, muista sitten ne e- pillerisi ottaa, mukaasi ties millaista touhua sielä asuntolassa sitten on.
Ja olihan siellä ja jo kuukauden viimeisellä viikolla oli bileet jossa heräsin armottomaan krapulaan ja melko tuntematon kömpi yläs ylitseni vessaan.
Hemetti kun on taas kauhee krapula seisokki poika sanoi ja tunsin peppuani vaasten kovana seisovan kullin joka siirtyikin samantien pikkuhousujeni tuntumaan.
Itse olin se kiltti kylän tyttö oulusta ja kokematon, kova kulli säväytti pikuhoujenia vasten ja aiheuttti melkoisen tunnevyöryn, nytkö se vihdoinn tapahtuu.
Toiset nukkuivat vielä js tunsinn kuinka kova kulli alko työntymään sisääni, mutta kun olin juuri saanut itseni peloissani orgasmin tuntumaan jäpä alkoi laskemaan sisääni, olin pettynyt.
En silloin muistanut edes minne olin tullut kännissäni illalla, kunnes kuulin "Tuolla se on". ja samassa työntyi toinenen taakseni kulli selkääni vasten kovana, en edes osannut varoa kun se oli jo puolittain sisälläni.
Ensin vetäydyin vaistomaisesti, mutta pilluni oli niin kiimassa ja puuttessa, otin kalusta kiinni ja ohjasin sen märän pilluni huulille.
En edsesa tiennyt kuka illan poika siellä alkoi naimaan takaapäin, olin niin märkänä ja entiset spermat avittivat liukkauttani, nyt pääsin melkein loppuun orgasmiani, mutta roisakinta sisääni alkoi liian aIkaisin
Katsoin hämärässä oikealle ja siellähän oli kalu pystyssä kolmas ehdokas, käännyin selälleni ja muodon vuoksi estelin ja sanoin, ei , ei, mutta samantien avasain jalkani ja sinnehän se muljahti samantien sisääni, mutta tässä oli jotain erilaista, kalun ollessa täysin sisälläni vähän sattui, mutta hyvää teki.
Vasta kun huohottaen katselin mäkärkää kullia joka vetäytyi sisältäni, juurihan oli melkoisen paksu, ilmankos olin melkein kuin pilluni olisi haljennut.
Menin vessaan ja huuhtelin spermasata valuvaa pilluani ja jo kuivatellessani sitä, ovella oli se ensimmäinen ja sanoi- anna jos mää vielll sillailla tän paan... kulli oli täydessä toimintavalmiudesessa.
Ensin toppuuttelin, mutta kohtahan olin peppu pystssä ja himoni vain yltytrryi, pieni häivähdys tuli kotipuolestani jossa pojat vain olivat hiprelöineet pimppiäni, olisin jo silloin antanut, mutta eihän ne ....
Punaviini krapulaa syytän himoani
Anonyymi-ap
1
603
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät
Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain827671Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava
valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak1293059- 1561923
Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous
saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha741731Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi
Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim1311579Miten voit olla niin tyhmä
että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle1731511- 1321212
- 80904
Kyriake=Kirkko
Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko50834- 53784