Miksi vasemmisto suvaitsevaisten mieli ei muutu?

vaikka maahanmuuttaja ryöstää ja raiskaa heidän lapsensa aivan vaikka silmien edessä.?

Tuo ihmetyttää.
22154
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Kauppaa ne huumeitakin..

Äänestä

Ei ole ryöstänyt tai raiskannut ketään.

Lopeta persu valehtelu.

Äänestä
  • Persun mielestä yhden mamun tekemä raiskaus voidaan yleistää kaikkiin raiskauksiin Suomessa.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Persun mielestä yhden mamun tekemä raiskaus voidaan yleistää kaikkiin raiskauksiin Suomessa.

    Tajuatteko ressukat, että kaikissa puolueissa on mamukriittisiä. No ei teidän älyllä.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Tajuatteko ressukat, että kaikissa puolueissa on mamukriittisiä. No ei teidän älyllä.

    Persujen mamukriittisyys johtuu nimenomaan älyn puutteesta.

    Äänestä

Aseet ovat myös noita lähellä sydäntä ja ihoa, kuten rumat tatuoinnit jopa naamassa.

Äänestä

Taitavat vaan tykätä.

Äänestä

Miten pitäisi muuttua?

Siten, että tämä alkaisi pitää ihonväriä ainoana tuomittavana tässä asiana tässä vai?

Äänestä

Se johtuu tyhmyydestä.

Äänestä
  • Persuus, tarkoitit.

    Äänestä

Kannattaakohan enää tyttösten minihaameissa keimaillakaan ulkomaan poikien edessä hih. Sitä saa mitä tilaa.

Äänestä

Persun olematonta mieltä on helppo sumuttaa ja kusettaa. Ei tarvitse kuin sanoa "mamu", ja persu on vihasta kankeana.

Äänestä
  • Tulkaapa heidän naapuriin!

    Äänestä

On ahdaskatseista yleistää maahanmuuttajat muutaman rikollisen takia. Tyypillistä oikeistojuntteilua että kun yksi tekee rikoksen niin miljoona muuta on automaattisesti rikollisia. Jos joku maahanmuuttaja raiskaisi ja tappaisi lapseni niin en syyttäisi siitä jokaista murhaajaraiskaajan maanmiestä vain ainoastaan tätä yhtä pahaa poikaa. Niin sen pitää ollakkin ja oikeiston asenne koko asiaan on hyvin sairasta.

Äänestä
  • "Muutaman"

    Joka päivälle raiskaus tai useampi tekee vähintään 365 raadeltua ihmistä vuodessa.
    Itse olet sadistisatanisti kun pidät tuon vastustamista ahdasmielisyytenä.

    Onneksi Jumala pian tuhoaa KAIKEN pahuuden niin että kaupunkejakaan ei enää ole.

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    "Muutaman"

    Joka päivälle raiskaus tai useampi tekee vähintään 365 raadeltua ihmistä vuodessa.
    Itse olet sadistisatanisti kun pidät tuon vastustamista ahdasmielisyytenä.

    Onneksi Jumala pian tuhoaa KAIKEN pahuuden niin että kaupunkejakaan ei enää ole.

    Jeesusjäppinen ei taaskaan ymmärrä lukemaansa. Kantis raiskasi viime viikolla, joten 5 miljoonaa kantista on pelkkää p*skaa.

    Äänestä

  • Joka paikassa, missä on nähty mamuja, on huijausta, epärehellisyyttä, käytöshäiriöitä ym.ym. Siis nähty omin silmin!

    Äänestä

Onhan monet vanhemmat itsekin pedofiileja.

Rukoillaan että Jumala pian tuhoaa tämän kaiken pahuuden!!

Äänestä

Kun ylläpitokin suojelee raakoja terroristeja ja sensuroi niistä.puhumisen niin onko ihme jos joku puolue sitä harrastaa.

Mutta onneksi nuo kaikki saatananpalvojat katoaa maanpäältä kun tuhannen vuoden rauhan aika alkaa.

Äänestä

Suurena poliittisena idealismi visiona jo vuosikymmeniä on ollut Suomen muuttaminen turvattomaksi kehitysmaaksi. Trendikkäästi.
Uutisista voimme havaita, että tämä huono kehitys on jo liian pitkällä !
On eletty harhoissa ja idealistit vas vihreät, sekä markkina liberalisti oikeisto ovat juuttuneet uskomus harhoihinsa. ilman vastuuta....

Talouskin on kuralla. Yli-velka ongelma. Massa työttömyys,
työpaikkapula on se suuri ongelma Suomessa.
On ollut jo monta kymmentä vuotta Suomen suuri ongelma.
Silti vastuuttomasti ja selvästi propagandana mediassa toistellaan työvoimapulaa,,, jota oikeasti ei ole.
Samoin toistellaan menossa olevasta sodasta epätotuuksia, kun olemme nöyristellen nato median alla.
Suomi on kriisissä kun tosiasiat eivät ole olleet politiikan ja Suomen kehittämisessä niitä tärkeitä asioita. - On vain eletty milloin minkin idealismi harhan alla.

Äänestä

Sitä saa mitä tilaa.

Äänestä

On ne hulluja...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vaikka maahanmuuttaja ryöstää ja raiskaa heidän lapsensa aivan vaikka silmien edessä.?

Tuo ihmetyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu