https://www.hs.fi/suomi/art-2000011609998.html
Kadottamistemppuja joku harrastaa.
Uutisia HS
17
203
Vastaukset
- Anonyymi
Onneksi YLE paljastaa asiat myös.
https://yle.fi/a/74-20192652- Anonyymi
Iltapäivälehdet asian äärellä
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f31cef24-f53d-4707-a952-2341fe7882fd
- Anonyymi
Kuka se taistelikaan sitä ISISIä vastaan , entä muslimiveljeskuntaa vastaan turkin sulttaanikunnassa.
- Anonyymi
Suurin osa kurdeista on muslimeja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Suurin osa kurdeista on muslimeja.
- Anonyymi
Tämäkin katosi
https://www.bbc.com/news/articles/clyzdrjj5rpo
Tiedetään kadottaja. - Anonyymi
Uutta musiikkia
https://youtu.be/8xpnPTMpFS0
Huhhuh...- Anonyymi
Onko esittäjä jukurttijogurttimiehiä?
- Anonyymi
Muistakaa tämä:
Moktar ei osaa kirjoittaa, hän aina pois muiden kommentit niksuttaa. Lisäksi hän myönsi olevansa paskahousu.
Ylläpito hyysää venäläismielistä Moktaria. - Anonyymi
Ranska Louvre
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011609549.html
Ah ihanaa tämä maahanmuutto! - Anonyymi
Ei ollut suomalaisnimiä nyt.
- Anonyymi
Ei ollut. Hyvä niin.
- Anonyymi
Ei.
- Anonyymi
Yokurdia
- Anonyymi
rengashotellissa töissä?
- Anonyymi
Dindu nuthin
- Anonyymi00018
Kuumat kuvat ja chatti täällä 👀 Tsekkaa! https://Christina.hoty.lat/Christina#/?/?/ibgqmcn35
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain20711482Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-13610888Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2346242Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1925062Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1353518- 1733489
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin402353Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3031886Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov101748Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161644