Ihanaa! Persujen Salainen Akentti valmis perustamaan perheen

Vilpittömästi toivon runsaasti pikkumuumeja perheeseen. Pitäähän raavailla isänmaallisilla miehillä muumeja olla omassa laaksossakin.

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/1e4cb7d5-0cd8-4e6d-b0f0-86a7e2b05f41
4109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuinka romanttista 🫵🏻ـــــــــــــــﮩ٨ـ❤️️

Äänestä

Oi Bryssel sinä ihana perheenperustajan onni ja autuus. Persut saivat talon Vantaalta!

Äänestä
  • Rakkauden kaupunki.

    Äänestä

Rahtaako se mamun mukanaan Brysselistä suomalaisten elätettäväksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vilpittömästi toivon runsaasti pikkumuumeja perheeseen. Pitäähän raavailla isänmaallisilla miehillä muumeja olla omassa laaksossakin.

https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/1e4cb7d5-0cd8-4e6d-b0f0-86a7e2b05f41

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu