Kaikki tietää että tämän palstan lukijoista on 90% miehiä. Kerro oletko kirjoitellut tänne naisena. Oletko saanut pitkän ketjun aikaan vain koska aloittaja on nainen.
Naisena kirjoittelu
Anonyymi-ap
47595
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 47
Vanhimmat
Minä olen oikeasti nuorinainen ja tehnyt useasti aloituksia vuoden aikana mutta into nopeasti lopahtaa kun trollit alkavat kirjoittelemaan, vaikka oikeasti olen etsinyt seksiseuraa.
Nuorinainen alle 20.
Niin, olet alle 20 vaille 100. Tämmöisellä esihistoriallisella alustalle ei kukaan teininainen hae "seksiseuraa" tai muutakaan, heillä on ihan omat mestansa.
No tää on kyllä uus kokemus ja oon kyllä nainen 45v. Ja oon kyllä huomannu tekstiä kun luen ketkä on miehiä
Kyselin tuolla omalla aloitamallani keskustelulla kirjoitus seuraa naisesta. Mä oon oikeesti mies 😉.
Muutakin kuin vain kirjoittelua voi olla, jos tuntuu että ois oikeanlainen yhteys.
Kirjoittakaa ihmeessä, jos kiinnostaa.
Olen lukenut mielenkiinnolla naisten kirjoituksia, joita on todella harvassa. Todennäköisesti siksi, että ikäiseni – olen 67-vuotias mies – eivät osaa käyttää tietokonetta hyvin. Siksi mahdollisuudet kontaktien luomiseen jäävät vajaiksi ja kumppanin löytäminen on vaikeaa, vaikka eläkkeelläkin näitä sängyn iloja kipeästi tarvitaan.
Täällä kirjoittaa pääasiassa kaksi ryhmää, katkeroituneet wanhusnaiset jotka marssivat femakonnyrkki lipun alla ja homot sekä muu kirjainpötkyläväki jotka marssivat sodomiankaari lipun alla.
Miehiä, terveitä miehiä, täällä luultavasti on lukijoina tai kirjoittajina aika vähän.
Mä kuulun tohon viimeisimpään ryhmään ja on kyllä hankala saada yhteys saman oloiseen naiseen täällä.
No erittäin harva joka on älykäs ja sivistynyt vastailee tuollaiselle ihmiselle, sinähän et itse kirjoituksen perusteella kuulu ryhmään "terve & älykäs mies",.
Kaikki täällä kirjoittaa sekä miehenä että naisena, miten vain kunhan se tukee omaa agendaa/propagandaa, tai markkinaponnistuksia kuten homot jotka myyvät käytettyjä pikkareita.
Mielenkiintoisen lokeroinnin kyllä teit.
Ja millä perusteella arvoit toisen älyykkyyden täällä. Tuo on niin tätä. "sinä et itse kirjoituksen perusteella..." mikäs sinä olet ketään lokeroimaan kirjoituksen perusteella.
Nämä palstat ovat keskustelupalstoja, täällä ei ole sallittua jakaa yhteystietoa tai kaupustella tai mainostaa mitään. Siksi aina ilmoitan näistä ylläpitoon "..." napista. Tämä saitin kohtaamispalvelu on osoitteessa https://treffit.suomi24.fi
Eipä ole tullut edes mieleen tekeytyä täällä mieheksi. Jotain on tullut kirjoiteltuakin. Mielikuvitus vähän huono, mutta jotain omia seikkailuja ja kokemuksia.
Aika vähän naiset kirjoittavat, joitain lyhyitä kommentteja lukuunottamatta. Olen myös tunnistavani naisen käsialan.
Niin jatkan vielä, että en ole edes ajatellu hakevani tällä sivustolla miesseuraa. Käsitin, että tämä sivusto on hieman muuhun tarkoitukseen ja seuranhakusivustot ovat erikseen. n. 44 v.
Olet oikeassa, näin on.
Ainoat jotka täällä hakee seuraa ovat epätoivoiset runkkarit jotka eivät saa, eivätkä ole saaneet, mistään muualta pillua.
Toinen "seuranhakijoiden" porukka on vedättäjät, jotka kusettaa noita runkkareita.
Mutta, ilmoitan kumpaistenkin seuranhaut aina pois koska täällä ei ole seuranhaku sallittua. Tämä on keskustelupalsta. Jos on niin tyhmä ettei erota keskustelupalstaa deittisivustosta niin siinä ei halukaskaan osapuoli paljoa menetä jos seuranhakuviesti onkin kadonnut bittiavaruuteen.
Toi naisena esiintyminen on nykyajan vitsaus, johtuu anonymiteetin suojasta. Ja naisena esiintyviä poikia, miehiä, niitä löytyy kaikista chateista ja treffisaiteiltakin. Sit ne naiset jotka oikeasti kirjoittelee, hakee spons tms sontaa. Ihan pilalla ja epätasapainossa seksiseuran hakeminen nykyään näin miehenä. Hirvee työmaa kahlata trollien ja miesnaispoikatyttöjen läpi, löytääkseen naisen joka etsii seksiseuraa, joista kahlata vielä kaikkien spons huoraus sugar providerien läpi löytääkseen......oikean, tavallisen, kiimaisen naisen, joka ei halua loppuelämän suhdetta (tää on uusi kahlaus jonon perällä).
Sinä se et tiedä nykyisestä tai entisestäkään ajasta mitään jos tosissasi väität että tuo on nykyajan vitsaus. Osoitat vain ettei sinulla ole korvien välissä muuta kuin läjä paskaa.
Miehet on esiintyneet naisina jo 90 luvun lopulta lähtien, eli silloin kun netin käyttö alkoi yleistyä.
Naiset taas eivät yleensä ole pitäneet mitään ääntä sukupuolestaan, koska heidän lisäksi on ollut aina myös kokemattomia nuoria ja yhtä kokemattomia miehiä jotka kuvittelevat että netissä on vain miehiä ja huudelleet ja haukkuneet naisille että naiset ovat miehiä.
Tuossa viisitoista vuotta sitten tuo huutelu naisina esiintyvistä miehistä lakkasi koska silloin ne huutelijatkin tajusi että netissä on myös naisia.
Mutta tällä palstalla taas, kun normaalit ja terveet ihmiset ovat tämän sivuston jättäneet taakseen ja siirtyneet muihin sosiaalisen median palveluihin, nuo samat kokemattomat runkkarit kuvittelevat että netissä on taas pelkästään miehiä. Nuo runkkarit ovat kaikkein säälittävin porukka koska he eivät ole koskaan saaneet tuntea naisen kosketusta ja kaikki tietää etteivät he tule sitä myöskään koskaan saamaan. Siksi heidän huutelunsa on ihan yhtä tyhjän kanssa. Ne ovat täällä kaikkein turhinta porukkaa koska seksiä ei heidän elämässään ole eikä tule, ja tämä on kuitenkin seksipalsta jossa heidän ulosantinsa on täysin merkityksetöntä.
Ja sinullekin tiedoksi. Tämä ei ole mikään seuranhakupalsta. Se että täältä yrität etsiä seuraa ja kahlata trollien ja muun roskasakin läpi kertoo vain kaikille sen että kukaan, ei maailma, eikä naiset, menetä sinussa yhtikäs mitään vaikka sinun sukusi tulee päättymään sinuun.
Katkeroituneet vaihdevuosivaivaiset wanhusnaiset kirjoittavat täällä myöskin superkiimamummoina, sekä keski-ikäisinä miehinä joilla muka on monenkirjavia seksuaalisia vaivoja/ongelmia.
Oletko sama henkisesti sairas joka kirjoittelee herttailusta?
Mistä ihmeestä tuommoista osaat päätellä.
Tääll on niiiin paljon eri kirjoittelijoita että antaa kunkin olla mitä ovat. Kyllä tänne porukkaa mahtuu. Ihan turha arvostella ketään erityisesti kun ei ole itse yhtään sen parempi muita.
Perinteinen tunnustus omasta tilanteesta. Hienoa!
Hölynpölyä. Ne on miehet, jotka tekee tuota.
Huvittavaa että vieläkään kukaan ei myönnä että kirjoittelee tänne naisena.
Katkeroituneet naiset täällä kirjoittaa miehenä.
Mistä olet katkeroitunut?
Täällä ja chatissa on paljon miehiä jotka kirjoittaa naisena.
Eräs äitinä esintyvä on kirjoittanut usean aloituksen poikansa kiinostuksesta häneen ja hänen alusasuihin, pitkiä ketjuja joihin vielä miehet sortuu...
Chatissä tiedän yhden tyypin jonka paljastin sille että näen että on mies ja oli ainakin 4 nicciä joilla kirjoitti. Tunnusti sitten että on mies, mutta jatkoi silti
Mies kirjoittaa omana itsenään. Nuo mainitsemasi varmaan ovat saalistavia homppeleita.
Tää kommentti on varmasti naisen kirjoittama
Taitaa nyt osua ja upota lujaa johonkuhun.
Olet oikeassa. Syyttelee muita pienestä hompsuilusta ja itte on julkihomo.
En usko,että 90% täällä esiintyvistä naisista on miehiä,kyllä tuo prosentti on vieläkin suurempi.
Höpö höpö höpöliini.
No kyllä varmasti on.
Minä nainen en ole koskaan ollut muuta kuin oma itseni täällä. Mitä saisin kenenkään vedättämisestä? Olen ns. normaali ihminen, jonka ei tarvitse esittää mitään.
Jotkut trollit tuntee jo tyylistä. Sellaiset huijarit on helppo paljastaa. He tekevät pahaa jälkeä herkkäuskoisille.
Se mitä sinä saat, tai et saa, ei ole kenenkään muun tiedossa eikä ole kiinnostava asia.
Valtavan suuri osuus viesteistä täällä on keskusteluna epärehellistä, ei ole rehellistä keskustelua, vaan on mielipiteen muokkausta. Tällä muokkaavat mielipidettä etupäässä fémakot, homot ja muut sodomiitit, katkeroituneet seksinvastaiset wanhusnaiset sekä rumapainoiset naiset. Kaikki tekeytyvät mieheksi tai naiseksi riippuen siitä kumpi tukee ulostustaan parhaiten.
Sä olet todella sekaisin.
Suosittelen sinulle keskustelua ammattilaisen kanssa.
Palstasta on muodostunut mielenvikaisten ja skitsofreenikoiden vertaisryhmä jonka takia kukaan täysjärkinen nainen ei tänne kirjoita enää mitään ettei joudu näiden sairaiden pilkan kohteeksi.
Eikö näille sairaille löydy netistä mitään muuta foorumia jossa saisivat melskata keskenänsä?!
Olen jo turtunut, riittää kun poistattaa pahimmat.
Miten tuo täysijärkisyys nyt sitten määritelläänkin.
Mielestäni tämä on eroottinen palsta ja iha kiva täältä on lueskella erilaisia kokemuksia ja kertomuksia erotiikan saralta, tosia ja kuviteltuja. Joskus tulee itsekin jotain kirjoitettua elämän varrella tapahtunutta tai kommentoitua.
Olen nainen, enkä ymmärrä miksi tekeytyisin täällä mieheksi.
Toki nuo monet lapselliset kommentoijat ja häiriköijät pilaavat täällä monta kivaa aloitusta.
Ilmeisesti kuitenkin erilaiset ölinät, mölinät ja älyttömyyden tänne kirjoitettuna jotenkin helpottavat monen mielenterveyspotilaan henkistä tilaa. Se heillekin suotakoon, vaikka ärsyttäviä ovatkin.
Esimerkiksi, muutamat katkeroituneet jätetyt wanhusnaiset kirjoittavat täällä nuorehkoksi mieheksi tekeytyen mieskuntovaivoista, erektiopillereitä, &c. Saavat siten lievitettyä miesvihaansa.
Nyt ne lääkkeet!!
Ihan tutkimusten valossa, mielenterveyspotilaiden henkistä tilaa ei helpota se että he saavat mölistä ja ölistä ja häiritä muita ihmisiä. Täysin päinvastoin. Se on heille erittäin haitallista.
Psykoosi on oikea aivosairaus joka ilman hoitoa tuhoaa aivosoluja yhtä tehokkaasti kuin esimerkiksi alkoholi tekee. Siksi tuohon sairauteen on olemassa lääkkeitä joita käytetään pakkohoidossa, koska sillä taataan se ettei ihminen kuole! Täällä kuolee joka vuosi muutamia ihmisiä suoraan psykoosin vuoksi, koska sitä ei ole hoidettu tarpeeksi tehokkaasti. Enkä tässä tarkoita sitä että psykoosissa ihminen esimerkiksi hyppäisi katolta kuvitellen olevansa lintu koska psykoosi ei ole tuollaista ensinkään, vaan ihmisiä kuolee siksi että kun aivot menevät rikki, ne vaikuttavat myös suoraan sisäelinten ja esimerkiksi hengityksen ja tasapainoaistien toimintaan. Siitä syystä niiden määrättyjen lääkkeiden syöminen, esimerkiksi skitsofreenikoille tms. on elintärkeää. Se ei ole siis mitään potilaan kiusaamista, vaan niillä oikeasti hoidetaan oikeasti hengenvaarallista sairaustilaa. Potilaille joilla ei ole toimivaa hoitoyhteyttä tai joiden läheiset eivät esimerkiksi ohjaa heitä hoitoon, tulee vanhemmiten myös aivojen rappeumia, jotka vaikuttavat puheen tuottoon, sanojen tuottoon, sanojen ymmärtämiseen, jne jne jne, eli kaikkeen siihen mitä aivot ohjaavat. Jos tuo rappeuma on esimerkiksi alueella joka hoitaa hengitystä tai sydämenlyöntejä, tms, sitten tulee noutaja.
Terveyspalstat ovat erikseen. Tää on erotiikkasivusto.
Kerro se noille mielenterveyspotilaille jotka pilaavat tätä sivustoa.