Vastaat nykyään niin harvoin

että mietin ootko enää kiinnostunut, naiselle
211378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Irl siis kyse että vastaa harvemmin

Äänestä
  • Sehän on selvä ei kiitos käytös .
    Kiinostunut vastaa nopeasti ja usein

    1Äänestä

Vastaan, kun multa kysytään. Eli tuskin mulle

3Äänestä

Mä tykkään ja kaipaan sua

T.ap

1Äänestä

Mäkin tykkään ja kaipaan sinua. Ei kiinnostukseni ole kadonnut mihinkään.

Äänestä
  • 🤎 Miten haluaisit että edetään suhteessamme?

    Äänestä

Tietenki oon höpö, tää on ikuista 🩷🤗

Äänestä

Odotan jotain tunnistetta. Mikä vaan me tiedetään.

Äänestä

en ole. se sun naises on seksik^s hoitsu ja sovitte yhteen yhtä nätisti ku voi näkkärin reikäselle puolelle. kaikkea hyvää. aidosti,

Äänestä
  • Olisko sillä hoitsulla apäijä tässä fantasiassa se vasara jolla lyötiin polveen? Ennen meinaan oli kitissä mukana

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Olisko sillä hoitsulla apäijä tässä fantasiassa se vasara jolla lyötiin polveen? Ennen meinaan oli kitissä mukana

    Kai nyt pientä nipistystä olisivat valmiita kokemaan

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Kai nyt pientä nipistystä olisivat valmiita kokemaan

    Do it right or not all?

    Äänestä

Kyllähän tuommoinen vastailutyyli vahvasti siihen viittaa. Ei ehkä halua loukata ja sanoa suoraan.

Äänestä

Annan myös tilaa hiljaisuudelle. Rakastan suomalaista kulttuuria myös siinä määrin että jaksan odottaa jos toisella on tarve saada vain olla puhumatta mitään.

Äänestä

I have to think about other demons need to get validated too dear twarf

Äänestä
  • Wee

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Wee

    Joko kiusaamiskanne on enteriä vaille btw

    Äänestä

Ei ole kiinnostunut.

Äänestä

Noi naiset ei osaa kuun pelleillä miehillä

Äänestä

En jaksa yksin ylläpitää keskustelua.
M

Äänestä

Sanojaan pitää tässä vaiheessa harkita tarkkaan. Välillä ei vaan löydä oikeita sanoja kuvaamaan sitä kaikkea mitä minussa herätät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

että mietin ootko enää kiinnostunut, naiselle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu