Kaikki kanavat mykkänä. Mitä nyt taas?
Töllö ei toimi
19
570
Vastaukset
- Anonyymi
Lupamaksu maksamati
- Anonyymi
Sjoella näkyy kaikki kanavat hyvin 😌
- Anonyymi
Osta uusi jossa hd !!!!
- Anonyymi
Sähkölasku maksamatta?
- Anonyymi
yleensä vika on ruudun ja selkänojan välissä eli käyttäjässä.onko kyseessä antenni,kaapeli vai sateliitttivastaanotto ?
- Anonyymi
Ei täällä mitään vastaanottoja ole telkkari vaan ei näy.
- Anonyymi
Ketä kattoo suoria tv lähetyksiä enää nykypäivänä. Areenat ja katsomot on olemas, niistä katon uutiset ja elokuvat silloin kun itelle sopii.
- Anonyymi
just joo.kyllä leffat telkusta on paras tahi fyysisesti dvd:ltä.siinä on myös omistamisen ja jälleenmyynnin ilo.suoratoistoista et näe kaikkia hyvää ,,siellä suurin osa leffoista uutta paskaa
- Anonyymi
ja sun kuuluu sanoa kuka kattoo eikä ketä kattoo se on kieliopillisesti väärin sanottu !
- Anonyymi
Esim klo 20.30 uutiset tulee itelleni aivan liian aikaisin, usein olen jostain treeneistä kotona vasta klo 21, siitä on kätevä laittaa areena päälle ja kattoa sieltä uutiset sit kun ehtii. Suosittelen muillekin, ei tarvi kelloa vasten elää.
- Anonyymi
Treeneistä voi lähteä aikaisemmin, kun menee sinne ajoissa.
- Anonyymi
mene treeneihin eri aikaan tahi katso klo 22 MTV uutiset .uutiset voit lukea myös netistä.helppoa kuin mikä eikä tartte treenien mukaan elää.no kokemus opettaa sano !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mene treeneihin eri aikaan tahi katso klo 22 MTV uutiset .uutiset voit lukea myös netistä.helppoa kuin mikä eikä tartte treenien mukaan elää.no kokemus opettaa sano !
Mieluummin treenien ehdoilla kuin töllöttimen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Treeneistä voi lähteä aikaisemmin, kun menee sinne ajoissa.
Mut ei oo pakko jos ei taho
- Anonyymi
Ei teeveen tartte yöllä toimia. Alottaja itkee yöllä klo 3.
- Anonyymi
Yövuoro?
- Anonyymi
Piuhat tyhjentynyt niistä kesäsähköistä kaiketi.
- Anonyymi
Asuuko aloittaja taloyhtiössä? Muistan yhden paikan missä aina sähkökatkon jälkeen oli tv-kanavat pimeinä
- Anonyymi
Teevee ohjelmat kattotaan sanomalehdestä, näin on jämpti. Ja kaukosäätimellä painetaan numeronäppäämiä, ei mitään nuolinäppäämiä. Ja ykköstä tai kakkosta kattotaha, kolomonen on jo jupiillen ja nuarisollen. Muistakaa, numeronäppäämet ja sanomalehti, kyllä näim on jämpti. Ennen kirkonmenoja ei saa pyhääsin teeveetä aukaasta, pitää kuunnella rariosta kirkonmenoja, sitten vasta saa aukaasta teeveen, ja numeronäppäämillä sitte, ykköstä ja kakkosta saa vaan kattoa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986208KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495687Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602703Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072128Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071828- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811290- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331068