PETTERI ON ON KÄDET SAVESSA TOIWON POLULLA

PETTERI KONTTAA KOSTEIKOSSA.
5141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ONNEKSI TULE PIAN LUNTA.
PETTERIN ON HELPOMPI EDETÄ.

Äänestä
  • ONKO PETTERIKIN HIIHTONIILOJA??????????????

    Äänestä

TOIWO ON KUITENKIN NURKAN TAKANA

Äänestä
  • SIELTÄ SE ON TULOSSA, MUTTA NYT TULI NÄKYMÄTÖN JARRU , JOKA HIDASTAA.

    Äänestä

AHERRUS ON TYÖLÄSTÄ, JÄÄN LOMILLE, PETTERI ILIMOTTAA.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

PETTERI KONTTAA KOSTEIKOSSA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu