Trump lupaso Epstein asiat julkiseksi

Mutta nyt tappelee tosissaan julkistusta vastaan. On valmis jopa suututtamaan omatkin kannattajansa.
Miksihän?
72979
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

clinton ei tykkää julkistuksita

Äänestä
  • Heikko selitys.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Heikko selitys.

    ne julkaistaan kohta 🙂

    Äänestä

Mitä mieltä persut ovat Suuren Esikuvansa bubba -hommista?

Odotamme mielenkiinnolla.

Äänestä
  • Suomi-persut ovat jo valmiiksi niin sateenkaariväkeä, että heitä asia ei hetkauta. Sen sijaan Amerikan maga-persuille nämä väitteet ovat kova paikka.

    Äänestä

kohta ne julkaistaan ja clintonia ei hymyilytä

Äänestä

Trumputtimella meni löysät housuun ja nyt se lupasi ne julkaista. Maga hönöillä alkaa takki olla läpipuhki.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta nyt tappelee tosissaan julkistusta vastaan. On valmis jopa suututtamaan omatkin kannattajansa.
Miksihän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu