Kertokaas noloja tapahtumia pieneen munaan liittyen

Anonyymi-ap

Kirjottakaa tähän ketjuun noloja kokemuksianne pieneen munaan liittyen. Kertokaa myös minkä kokoinen kysesssä.

7

528

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse voisin sellasen sanoa, että vuonna 2022 olin käyny aamu salilla ja sen jälkeen sitten saunomaan ja aika hiljaista oli, mutta sitten saapui parin 18-20 vuotiaan porukka ja saunaan tuli perässä ja huomasin, että vähän katteli muhun päin ja tirsku ja koitin olla niinkun en oliskaan. Sen jälkeen vähän supatteli suihkussa ja pukuhuoneessa vielä tuli vastaan ja aika varmasti ottivat kuvan musta peilin kautta. Kokoa löysänä noin 5cm

      • Anonyymi

        Onhan toi hivenen pieni peli..!!?


      • Anonyymi

        Kaveri seurusteli 1990 luvun lopun aikaan mukavan naisen kanssa. Nainen oli todella hyvä tyyppi ja tuli toimeen meidän kaikkien kanssa ja halusi olla kaikessa mukana.

        He seurusteli noin neljän vuoden ajan ja sitten yhden kerran käytiin kaverin mökillä ja mentiin saunaan ja nainen pyysi että hänkin haluaa tulla mukaan. Tietenkään mitään ei peitelty ja saunaan mentiin kaikki. Tuon jälkeen nainen oli meidän mukana myös kun käytiin kalassa ja pari kertaa myös kyyhkysen pyynnissä istumassa. Sen lisäksi käytiin monta kertaa myös baareissa, vielä senkin jälkeen kun hänellä ja kaverilla oli mennyt suhde poikki. Kaveri oli löytänyt toisen naisen ja mennyt ihan naimisiin asti ja kun hän sai töitä muualta Suomesta, hän melkein kuin katosi meidän jokapäiväisestä elämästä 2010 vuoteen saakka kunnes muutti takaisin kotikaupunkiin. Hänen entinen tyttöystävä kuitenkin oli meidän seurassa usein.

        Olin ihastunut häneen mutta tietenkään en halunnut olla mikään suhteen rikkoja, ja kuten sitten sain kylmästi huomata, minusta ei olisi siihen edes ollut. Kävi nimittäin niin että oltiin minun parhaan kaverin ja tämän naisen kanssa minun luona jatkoilla baari-illan jälkeen se oli jotain 2005 paikkeilla. Kaveri asui ihan naapurissa, kirjaimellisesti kolmen asunnon takana ja he alkoivat lämmetä toisilleen ja meidän kolmen keskinäistä flirttailua oli ilmassa. Olin kuvitellut että olin saanut merkkejä että hän olisi myös minusta ollut kiinnostunut. Oltiin muunmuassa tanssittu ja hän oli antanut kosketella baarissa eikä ollut pitänyt erityisemmin etäisyyttä. No, sitten kävi ilmi ettei hän ollut kiinnostunut. Kun tulin sohvalle naisen viereen, ja aloin häntä koskettelemaan samalla kun he jo suutelivat, homma päättyi nopeasti mutta selvästi kun nainen ehdotti kaverille että voisiko he mennä hänen luokseen. Minulta ei kysytty mitään. Nainen ehdotti että voiko he mennä kaverin luokse siihen käytävän toiseen päähän!

        Vittu että nolotti ja hävetti ja vitutti kun en ollut todellakaan kutsuttu mukaan ja nainen teki täysin selväksi että en ole tervetullut! Oli melkoinen vitutus runkku kun ovi sulkeutui ja kuulin kuinka kaverin ovi vähän ajan päästä kävi kun he painuivat sinne.

        Sen verran monta kertaa oltiin saunassa kaverin kanssa käyty että tiesin että lepopituus oli se mikä asian ratkaisi. Monta kuukautta oli välit kylmänä kaveriin vaikka minä en kaveria tietenkään syyttänyt siitä. Eihän se hänen vikansa ollut. Viileneminen johtui siitä että kaveri seuraavana päivänä selitti kuinka oli ollut lämpöistä touhua, mutta herrasmiehenä ei muka kerro mitään. Sen tulkitsin ihan vain vittuiluna minulle. Välit tuohon naiseen meni myös koska se oli todella kylmä temppu. Siinä vasta tiedostin sen että minulla on oikeasti pieni penis. Se oli se hetki kun tajusin että vaikka muilla oli löysänä lyhyet kalut, niin minulla on sellainen jota kukaan ei halua.


    • Anonyymi

      Hyvä tosin meidän pienimunaisten pitää mielessä että naisen tyydyttämiseen riittää vallan mainiosti reilu kymmensenttinen hyvällä seisokilla ja asenteella. Ne muutamat naiset jotka haluavat isompaa jätän suosiolla rauhaan, isompimunaiset ovat sitten enemmän näitä mittatikkuhemmoja.

    • Anonyymi

      Olin tavannut laivalla miehen joka vaikutti mukavalta, ja vei minut huoneeseensa ja sit yritti raiskaa muta ja menin paniikkiin, mut onneks äijä oli humalassa ja hänen munansa 1cm erektiossa niin ei onnistunut, mutta sit sen veli heräs ja ottanut siltä ja luulin et nyt mä pelastuisi mut se päättikin raiskaa minut ja onnistu, koska hänen kyrpänsä oli juhlakunnossa varmaan 18cm. Kyllä oli elämäni pisin ja kamalin yö. Ja sit aamulla kun se vihdoin päästi mut pois sen hytistä se kiitteli mua ja sano et en kerro kellekään ja se ei julkaise videon jonka kuvaa yöllä mun raiskauksesta. No nyt siitä on 35-v ja mulla on 34-v tytär ja voitte vaan arvata kuka on hänen isä. Et sillee. Olin tapahtumahetkellä 17-v, kohta 18-v ja miehet varmaan arviolta 50-55v.

      • Anonyymi

        Tollon vanhemmille selitin et oli kännissä yks 19-v ruotsalaisen poika tullu pilattua ja oltiin sit pantu ja sil oli niin kova ja hyvä kyrpä, et mun vähän liian pienet konrtust ois revenny kesken panon ja poika ois tullu sisään. Oikeesti kukaan muu kun minä ja se mun raiskaaja ei tiedä totuutta, eikä hänkään tiedä että on biologisesti isä.


    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      79
      1877
    2. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      34
      1202
    3. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      134
      954
    4. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      200
      879
    5. 85
      723
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      65
      710
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      210
      674
    8. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      67
      637
    9. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      618
    10. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      64
      574
    11. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      35
      571
    12. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      548
    13. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      517
    14. 36
      514
    15. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    16. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      442
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    18. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    19. Hämmentävä hetki: TTK:sta pudonnut Johanna Puhakka lataa pettyneenä: "Sitä ei voi kieltää"

      Johanna Puhakka ja Jurijs Jurza Trosenko tippuivat Tanssii Tähtien Kanssa -kisasta. Suositussa viihdeohjelmassa nähtiin
      Tanssii tähtien kanssa
      12
      408
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      408
    Aihe