Onko Ukrainan Azov terroristi järjestö?

Ainakin se on ollut sillä listalla?
666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ainakin ne räjäytti Nord Stream kaasuputken.

Äänestä
  • Onko putken rikkominen terrorismia?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Onko putken rikkominen terrorismia?

    Suomen johto ei ole tekoa tuominnut joten ei se ole terrorismia.

    Äänestä

Onko kreml terroristijärjestön päämaja?

On.

1Äänestä

Venäjällä ovat Putlerin natsit vallan kaapanneet. Nämä entiset kgb-stalinistit, nykyiset fsb-natsit!

1Äänestä

Millä listalla? Näytä lista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ainakin se on ollut sillä listalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu