2 aseen laukausta Haapalinnankylän kohdalla?

Vai missä? Kuului KE ennen kello 20. Ja kovaa kuuluikin. Mikä se oli?! Kuka olet joka ammuskelet ja miksi, tunnusta. Tämä ei ole eka kerta. Jos muusta kyse niin mistä.
4213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joku ÄO 40 huumekalja kallu esittelemässä kasvanutta idiotismiään.

Äänestä

Jonnen Fudessa paukahti pakoputki.

Äänestä
  • Kuulosti tällä kertaa aseelta. Oli selkeä.

    Äänestä

No nää iha varmaan jotain densoja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai missä? Kuului KE ennen kello 20. Ja kovaa kuuluikin. Mikä se oli?! Kuka olet joka ammuskelet ja miksi, tunnusta. Tämä ei ole eka kerta. Jos muusta kyse niin mistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu