Kuten näemme hulluus on tullut ja lisääntyy. Raamatun teksti käy päivä-päivältä kohdalleen.
25v sitten ei olisi kohistu näin is la mista. Nyt euroopassa helvetti monin paikoin. Eu politiikot toistensa kurkuissa syytellen ..Te saitte tämän aikaan. Sharia lakeja sorvataan ja is la m käyttää hyväkseen sinisimäisiä kristittyjä.
Samaan aikaan pedonmerkin esiaste on tulossa eli digi-id jolla orjuutetaan kaikki. Kaikki toiminnat joudut tekemään tai sinulta loppuu vesi ,ruoka jne jne. Tämä on n 10-15v tavoite saatanalla viimeistään. Taustalla jyllää saatanan synagooga ja sen voima kasvaa päivä päivältä kun ihmiset luopuu Kristuksesta. Onneksi myös uusia kristittyjä tulee vielä.
Näillä mennään. Antikristus ja pedonmerkki, temppeli täytyy vielä tulla ja ne vaikeat ajat joista Jeesus puhuu. VALVOKAA SIIS.
Valvokaa varautukaa
1
68
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018224- 565102
- 244747
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni274660Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv364480Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h744377- 623943
- 423595
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on402874- 452589