Jouhten esti juniin kulun

Miksei jouhtenta potkastu sivuun raalta?
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Asia ratkesi parhain päin.

Äänestä
  • Joutsenelle niks naks niskat poikki ja saa hyvän paistin.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Joutsenelle niks naks niskat poikki ja saa hyvän paistin.

    Käsittääkseni se on rauhotettu. Sakot tulee, jos syöt sen.
    Toisekseen, jos nyt tyhjennetään maa syötävästä, niin millä ruokitte itsenne poikkeustilan aikana?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksei jouhtenta potkastu sivuun raalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu