Olen 19 v. mies, treenattu, juuri armeijasta vapautettu. Pariskunta halusi tehdä oman fetish aiheisen kalenterin ja kysyivät ravintolassa haluaisinko tulla siihen parin vaimon kanssa. Mies jätti käyntikorttinsa, josta selvisi, että hän on valokuvaaja. Soitin muutaman kerran tuohon numeroon ja lopulta sieltä vastattiin. Kysyin maksettaisko tuosta mallin työstä mitään ? Mies sanoi, että eri paikoissa jouduttiin kuvaamaan ja kulut tietenkin ja 200,- päivä. Yksi päivä menisi kuvauksiin.
Heillä oli talon alakertaan tehty studio ja seinillä olevista kuvista näki, että eroottiset kuvat olivat vallalla. Ja yllätys , rouvahan se siellä oli pääosassa. Tuollaisa kuvia pitäisi sinusta ottaa. Riisu alasti ja laita tuo nahkatakki päälle, vaimo tulee kohta. Vaimo tuli ja voi jumpsin pimpula, minulla alkoi seisoa heti, kun näin hänet tuollaisessa pornomallin asussa. Mies nauroi ja sanoi sinähän olet aivan valmis.
Tulet maalis- huhti- ja toukokuun kuviin, siksi nuo taustat ovat erilaisia. Sinun pitää myös oikeasti työntyä vaimooni useammissa eri asennoissa, mutta älä laske sisälle. Kymmeniä kertoja eri asennoissa rouvan kiitoradan alle, muutama työntö ja sitten pois. Kamera välkkyi koko ajan. Viimeisessä kuvausasennossa pitkä touhutippa roikkui kyrvän nokasta, mies halusi siitä lähikuvan.
Kun kuvat oli otettu, mies sanoi, että nyt ei sinua kiusata enempää. Vaimo meni sängylle ja levitti säärensä. Minä menin sisään ja multa tuli samaan aikaan kuin rouvalta. Sehän meni hienosti, mies sanoi ja otti vielä muutaman kuvan spermaisesta pillusta ja limaisesta kyrvästäni.
Olin parin mallina pornokalenteriin
7
697
Vastaukset 7
- Anonyymi
No on sinulla fantasiat 🤷
- Anonyymi
joo, ei kukaan koskaan esiinny pornokuvissa, se on aivan varma, ainakaan minä en ole esiintynyt :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
joo, ei kukaan koskaan esiinny pornokuvissa, se on aivan varma, ainakaan minä en ole esiintynyt :)
No heh,heh, noita juttuja on vaikka kuinka paljon. Entä sitten live esiintymiset elokuvissa ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No heh,heh, noita juttuja on vaikka kuinka paljon. Entä sitten live esiintymiset elokuvissa ?
Aloitus on pelkkää fiktiota.
- Anonyymi
Minäkin olen ollut tuollaisessa seksikuvauksessa mukan. Tuollaista se on. Mies on pelkkä kyrpä, ei muuta. Turha luulla, että tuo on helppoa. Yleensä kumminkin kuvattavat ovat solidaarisia toisilleen, niin kuin tuossakin tapauksessa. Mutta kyllä mies pornonäyttelijän ura on karu.
- Anonyymi
Vapautettiinko sut armeijasta vajaan pään vuoksi?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202472Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401652Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha6551079- 106993
- 71982
- 98926
- 48885
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk83760Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik33736- 71728