Olin parin mallina pornokalenteriin

Anonyymi-ap

Olen 19 v. mies, treenattu, juuri armeijasta vapautettu. Pariskunta halusi tehdä oman fetish aiheisen kalenterin ja kysyivät ravintolassa haluaisinko tulla siihen parin vaimon kanssa. Mies jätti käyntikorttinsa, josta selvisi, että hän on valokuvaaja. Soitin muutaman kerran tuohon numeroon ja lopulta sieltä vastattiin. Kysyin maksettaisko tuosta mallin työstä mitään ? Mies sanoi, että eri paikoissa jouduttiin kuvaamaan ja kulut tietenkin ja 200,- päivä. Yksi päivä menisi kuvauksiin.

Heillä oli talon alakertaan tehty studio ja seinillä olevista kuvista näki, että eroottiset kuvat olivat vallalla. Ja yllätys , rouvahan se siellä oli pääosassa. Tuollaisa kuvia pitäisi sinusta ottaa. Riisu alasti ja laita tuo nahkatakki päälle, vaimo tulee kohta. Vaimo tuli ja voi jumpsin pimpula, minulla alkoi seisoa heti, kun näin hänet tuollaisessa pornomallin asussa. Mies nauroi ja sanoi sinähän olet aivan valmis.

Tulet maalis- huhti- ja toukokuun kuviin, siksi nuo taustat ovat erilaisia. Sinun pitää myös oikeasti työntyä vaimooni useammissa eri asennoissa, mutta älä laske sisälle. Kymmeniä kertoja eri asennoissa rouvan kiitoradan alle, muutama työntö ja sitten pois. Kamera välkkyi koko ajan. Viimeisessä kuvausasennossa pitkä touhutippa roikkui kyrvän nokasta, mies halusi siitä lähikuvan.

Kun kuvat oli otettu, mies sanoi, että nyt ei sinua kiusata enempää. Vaimo meni sängylle ja levitti säärensä. Minä menin sisään ja multa tuli samaan aikaan kuin rouvalta. Sehän meni hienosti, mies sanoi ja otti vielä muutaman kuvan spermaisesta pillusta ja limaisesta kyrvästäni.

7

689

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No on sinulla fantasiat 🤷

      • Anonyymi

        joo, ei kukaan koskaan esiinny pornokuvissa, se on aivan varma, ainakaan minä en ole esiintynyt :)


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        joo, ei kukaan koskaan esiinny pornokuvissa, se on aivan varma, ainakaan minä en ole esiintynyt :)

        No heh,heh, noita juttuja on vaikka kuinka paljon. Entä sitten live esiintymiset elokuvissa ?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No heh,heh, noita juttuja on vaikka kuinka paljon. Entä sitten live esiintymiset elokuvissa ?

        Aloitus on pelkkää fiktiota.


    • Anonyymi

      Minäkin olen ollut tuollaisessa seksikuvauksessa mukan. Tuollaista se on. Mies on pelkkä kyrpä, ei muuta. Turha luulla, että tuo on helppoa. Yleensä kumminkin kuvattavat ovat solidaarisia toisilleen, niin kuin tuossakin tapauksessa. Mutta kyllä mies pornonäyttelijän ura on karu.

    • Anonyymi

      Vapautettiinko sut armeijasta vajaan pään vuoksi?

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      122
      1098
    2. Miten hän käyttäytyy kun näette jossain?

      😁
      Ikävä
      65
      1013
    3. Carunan hinnat

      Yks proffa vauuttaa, ettei Caruna voi noin vain nostaa hintoja koska suomen laki kieltää, toinen proffa sanoo että Carun
      Maailman menoa
      93
      793
    4. Koetko vielä et

      Olen elämäsi rakkaus?
      Ikävä
      77
      743
    5. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      42
      681
    6. Kunnan päätie ja sen lähialueet

      Arvon hyrynsalmelaiset. Tätä palstaa on näin Ukkohallan mökkiläisena ihan viihteellistä lukea. Milloin teitä ahdistaa la
      Hyrynsalmi
      37
      655
    7. Oletko tullut siihen

      Tulokseen ettet saa minua
      Ikävä
      67
      614
    8. Mikä sun kaivatussa on se miksi ihastuit

      ja ikävöit? Eli se jokin asia, mikä aiheutti tunteen, että tuossa on sitä jotain? Meinasitko tehdä asialle jotain vai ka
      Ikävä
      22
      582
    9. Toimittajat ulkomailta saapuivat eilen vaskiviikoille

      Toimittajat lähtivät tutustumaan Lieksan yöelämään ja kultturitarjontaan. Kaikki yllättyivät kuinka aktiivista ja innoka
      Lieksa
      28
      576
    10. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      37
      498
    Aihe