Eilen maastopuvut viuhui tuulten mukaan.
22.8.2025, Orpo ei sulje pois mitään mahdollisia tapoja osallistua Ukrainan turvatakuisiin, kuten sotilaiden lähettämistä.
Tänään ei turvatakuita
Anonyymi-ap
5
53
Vastaukset
- Anonyymi
- Anonyymi
Minät tyydyn sillai etä-turvatakaamaan Ukrainaa, vai miten se meni-----
Olisko tähän saatavilla mitään APPIA...sieltä Google-kaupasta..play.. - Anonyymi
Petterin puheissa on sattunut useita täyskäännöksiä, johtunee siitä, että Petterillä ei ole päätösvaltaa, vaan se on kokoomuksen vallikampanjan rahoittajilla.
- Anonyymi
Suomi on pieni maa
- Anonyymi
Petteri kutisti sen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1342714Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2612297Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?221413- 1151072
- 961021
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041013Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee13922Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La55818Mistä juttelit viimeisen kerran
Mistä juttelitte viimeisen kerran ikävöinnin kohteen kanssa? Irl tai viesteillä.50771Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.277752