Kulta Adam vuosisadan ärsyttävin

Anonyymi-ap

Ikinä koskaan en kultakorujani Kultakiertueelle myy. Kulta Adam mainoksissa on niin ärsyttävä äijä että oksettaa katsoa. Luulisi että Kultakiertue haluaa mainoksillaan saada ihmiset myymään kultansa mutta ainakin minun lähipiirissäni vaikutus on täysin päinvastainen. Kyllä vaihtuu knv smbatien kun se ällötys ilmestyy näytölle elvistelemään

11

480

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No mutta. Sehän on Gunvald, Beck-sarjan suosituin näyttelijä.

    • Anonyymi

      Ärsyttävin on se ukko, joka mörisee mainokset päästään. Paras mainos sen sijaan, mitä on tehty, on se, kun mummi sanoo kysymykseen, miksi sinulla on noin suuri suu: Meidän suvussa on kookkaat suut.

    • Anonyymi

      Mainos on hirveä! Kahteen kertaan on soitettu, eri numeroista tietty, vaikka oon tiukasti sanonut että ei tarvi huijareiden soitella.

    • Anonyymi

      Älä nyt minusta ihana! En silti vie korujani sinne.

    • Anonyymi

      Näiden bisnes on näköjään se, että asiakas myy halvalla ja firma nauraa pankkiin. Ihan hyvä muistutus, että tyhmyydestä sakotetaan euroissa.

    • Anonyymi

      Ostaa kyllä,mutta ei maksa paljon mitään.

    • Anonyymi

      Jep! Ärsyttävä mainos, mutta niin on mätä koko yrityskin. Kunnon kusettajia. Toivottavasti porukka alkaa tajuu tän.

    • Anonyymi

      Ajattelin että olenko ainoa, jota suorastaan KUVOTTAA tuo typerä niljakas huijari. Miten on voitu löytää noin epärehellinen , ilmeisesti hurri🤩🤩

    • Anonyymi00010

      Miten joku voi kuvitella että tuollainen limanuljaska tyyppi kannustaa myymään kultaa- vaikutus juuri päinvastainen.

    • Anonyymi00011

      Huijarin näköinen huijarifirman mannekiininä. Sehän sopii!!!! Kierrän hyvin kaukaa

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli

      Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.
      Maailman menoa
      271
      1653
    2. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      42
      1531
    3. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      150
      1239
    4. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      1037
    5. Mitä kirjainta haluaisit rakastella?

      Ehdottomasti?
      Ikävä
      137
      1025
    6. Johanna Tukiainen ei suostu muuttamaan pois vuokra-asunnosta!

      Seiska kertoi tänään, että Johanna Tukiainen ei ole suostunut poistumaan Helsingin Munkkisaarenkadun vuokra-asunnostaan.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      72
      971
    7. Olimmeko molemmat

      ujoja ja hankalia, vai minä vain? Mietin, oliko se silloin epävarmuutta vai kiinnostuksen puutetta.
      Ikävä
      73
      943
    8. Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko

      Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää
      Kaste
      448
      915
    9. Mun on ikävä sua J ,

      Mun on ikävä sua J, haluaisin tutustua paremmin (vaikka tämä aivan älytöntä onkin). Voitaisiinko nähdä ja jutella ihan
      Ikävä
      48
      876
    10. Kesä ja nuorison mopoilu

      Tänään neljä mopoa ajelivat yöllä ihan miten sattuu pitkin kyliä liikenteenjakajan väärältä puolelta hirveää ylinopeutta
      Suomussalmi
      149
      853
    Aihe