Tätä palstaa kun lukee, niin huomaa heti, että lähes kaikki kirjoittajat ovat hyvin fiksuja ja he vastustavat keskustapuoluetta ja kaikkia päättäjien tekemiä päätöksiä. Miten on mahdollista, että vuodesta toiseen kepulaiset idioottipäättäjät voivat tehdä järjettömiä päätöksia, vaikka kukaan ei heitä kannata.
Kuinka voi olla mahdollista?
9
391
Vastaukset
- Anonyymi
Heitä kannattaa peruna kellarissa kasvatetut kepulaiset joiden ainoa tietolähde on tupailta, siellä tapaa Messiaan, Mikko nimisen.
- Anonyymi
Kepulaisuus on uskonto se on lahko siinä kuin lestat, helluntalaiset ym.
Koko yhteiskunnassa Kepu on tukisyöpä. - Anonyymi
Kahdeksantoista hyvinvointialuetta on kepun vallassa ja kaikissa on suuret irtimisanomiset ja vanhusten palvelut ajetaan alas.
He halusivat oman maakuntahallinnon ja tässä on tulos. Täysi katastrofi!- Anonyymi
Tännekkin kirjoittaa vain kepun vastustajia. Kyllä vaalitulos on pitänyt manipuloida niin, että kepu olisi saanut paljon ääniä. Käytännössä me kaikki kannatamme valittajaveljeksiä.
- Anonyymi
Koska persut on niin tyhmiä, puhuvat jostain bensan hinnasta ja maahanmuutosta. Ei yhtäkään ajatusta kuinka 100 miljoonaa vähennetään hva: een kuluja. Kertokaa nyt edes yks ajatus? Vielä vaativat lisää kustannuksia kuten entisen Ähtärin sairaalan ylösajoa ostopalveluna, naurettavaa
- Anonyymi
Ja demarit+ kokkarit saa panna samaan nippuun.
- Anonyymi
No laaja vastustus täällä perustuu ainoastaan siihen , että tämä yksi ja sama tunari keksii näitä toinen toistaan typerämpiä aloituksia pienessä mielessään.
- Anonyymi
Juurikin niin superläähättäjän elämäntehtävä
- Anonyymi
Samaa olen ihmetellyt. Miten voi olla, että täysin kyvytön täystuho edustaa vaali vaalien jälkeen. Ei ikipäivänä onnistuisi missään muualla. Miten on yksinkertaisesti mahdollista, että noinkin typerä edustaja jatkaa vuodesta toiseen? Täysin käsittämätöntä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1948876
- 114718
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka523740Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1043106Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv952752Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62528Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121878- 441485
Golffarit kehityksen jarruna
Nyt kun yritetään saada kivitippua toimimaan niin golffarit iskee puukolla selkään joka asiassa. Majoituspalveluja maino131429Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos681322