Eikö Orpoa ja Purraa voida jo erottaa?

Koko hallitus ulos maasta ja maahan rauha! KIITOS!
789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mitä tilalle?

Äänestä
  • Eräs uskonto

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Eräs uskonto

    Persu unelmoi.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Persu unelmoi.

    Eikun te

    Äänestä

Natsilailla vannomusta ei voi peruuttaa.

Äänestä

Eikö Suomi olekaan rauhantilassa ?
Jos ei niin mistä se johtuu ja kenen kanssa ei olla rauhassa ?

Äänestä

Ei voida. Suomen kansa erotti Sanna Mariinin ja se oli hieno päätös.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koko hallitus ulos maasta ja maahan rauha! KIITOS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu