Anneli Auer

Anonyymi-ap

Käsittämätön farssi tämä Anneli oikeudenkäynti! Väitetyt uhrit todistavat kuorossa, että mitään rikosta ei koskaan tapahtunut ja että sijaisvanhemmat painostivat heitä valehtelemaan äidistään.
Motiivina tietysti raha. Kun persaukinen perhe alkaa saamaan yhdeksän tonnia siitä että heillä on lapsia, niin kyllähän se kutkuttaa että niin saisi jatkua.

Toivottavasti tässä noitavainossa otetaan järki käteen ja lähetetään nuo ahneet sijaisvanhemmat istumaan petoksestaan edes kymmeneksi vuodeksi ja korvaamaan väärillä perusteilla maksetut korvaukset.

https://www.is.fi/turun-seutu/art-2000011677478.html

5

101

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Auer yksin tietää.

    • Anonyymi

      Niitä vituttaa kun kun murhatuomio peruttiin.. Lusi yhteensä "vain" liki kymmenen vuotta. Syyttömälle se on aika paljon. Hänestä tulee miljonääri kun seksuaalirikostuomiokin perutaan.

      • Anonyymi

        Hmmm, Anneli on oikeastaan aika vetävän näköinen lyyli. Onko hänellä poikaystävää ja missä hän asuu? 🤔


    • Anonyymi

      ei liity Lapuaan !

    • Anonyymi

      Ei saa sanoa, että kakarat vainus rahaa.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      125
      5577
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      44
      5322
    3. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4437
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      69
      3998
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3424
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      92
      3334
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      152
      3281
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      17
      1602
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1541
    10. Jos sulla ei olis ollut tunteita

      Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?
      Ikävä
      129
      1160
    Aihe