Keskustella Suomen eroamisesta Euroopan unionista,meidän tehtävämme on nyt seurata Britannian jalanjäljissä EU on tuonut meille velkaantumista sekä typeriä direktiivejä ja sen asian on myöntänyt mm silloin kiihkoilija EU pääministeri (keskustan) joka meidät valhein pakotti EU hun nyt on aika erota EU sta ja nähdä totuus t,Talollinen nyk EU vastustaja
Vastaukset 7
- Anonyymi
Ihana olisi kun meistä tulisikin ihana uljas Persuputinland diktatuuri valtiooo .
- Anonyymi
Kannata sinäkin poika PerS laiska t.Talollinen
- Anonyymi
Veli Badran on eri mieltä kuolemaan nukkuneiden joukossa
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011676399.html - Anonyymi
Persut eivät nyt aja Suomen EU eroa kun ovat hallituksessa . Orpo muodosti hallituksen niin Orpo sanoi TV 1 uutisissa , et persut lupasivat, etteivät aja Suomen EU eroa hallituksessa ollessaan !
- Anonyymi
Ole vaiti
- Anonyymi
Ainakin Putin ja Trump tykköisi kun saisi neudotella kaikesta suoraan Suomen kanssa, Suomi tunnetusti on taipuva eikä sillä ole minkäänlaista asemaa vastustaa minkään tasoista riistoa isommiltaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1341437
- 881262
- 81756
- 28697
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...11690- 47553
- 19545
- 45530
- 32515
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115509