Viimeistään nyt on selvää....

Mikä on tämä kuraläppä hallitus!

Miten me ikinä päästimme nämä tumpelot valtaan??
6116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei onnistu enää persujen vaalivalhe petosjytky. .

Äänestä

Valtonenkin on suututtanut Venäjän. Mikä tumpelo hallitus.

Äänestä

Ei se ole vaarallista, että joku Trump on seinähullu vaan se että tulee valituksi!
Sama se on persuilla, vaikka irvistelyn mestari Purra ja kumppanit kusettaa köyhiä (yli 9000 kk tienaaville verohelpotukset) sen kun kerkiää, kannatusta piisaa silti, eikä ole kauniaisten porukkaa se joka kannattaa tuota kansanköyhdyttämistä!

Äänestä

Ei voi kun todeta,että tyhmyydestä sakotetaan.Paska hallitus.Persut kusetti 100% ja keikkuvat nyt irvistellen hillotolpalla.

Äänestä

Suomessa on pitkästä aikaa hyvä hallitus.

Äänestä

Vain rasistin mielestä hallitus voi olla hyvä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mikä on tämä kuraläppä hallitus!

Miten me ikinä päästimme nämä tumpelot valtaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu