Tulisko minusta hyvä ministeri

kun osaan väännellä naamaani eri asentoihin? Yksi siellä on kenen ei tarvitse edes väännellä kun on vinot silmät ja suu.
7109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Plussaa on, jos on lastenkodin kasvatti ja vanhemmat alkoholisteja.

Äänestä
  • Ryydman kirgiisialainen puutarhatonttu... lauloi poikakuorossa batman ja ryydmania...

    Äänestä

  • Purran tilalle sopisit

    Äänestä

Minjastako?...

Äänestä

Jos nyt ei aivan ministeri, niin ainakin helvetin hyvä kanisteri.

Äänestä

Mikset sitten ole ministeri? Taitaapa ne kaikki muut kyvyt puuttua.

Millähän perusteella sinäkin äänestettäväsi valitset, jos joku naaman vääntely on sinulle meriittiä?

Äänioikeus pois tuollaisilta.

Äänestä
  • Eikö nuo perussuomalaiset ole sitä naamanvääntelyä esitelleet somessa? Mitään muuta ei noista tyypeistä ole kuulunut.

    Orpon pitäisi ottaa samanlainen tiukka linja, kuin misseillä on. Se mikä on säännöissä yhteisesti sovittu pitää ja jos sitä rikkoo niin saa kenkää. Taitaa Orpo olla aika lapanen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kun osaan väännellä naamaani eri asentoihin? Yksi siellä on kenen ei tarvitse edes väännellä kun on vinot silmät ja suu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu