Persut marssivat katastrofista toiseen

Kun yhdestä kohusta on päästy alkaa toinen.
Alikehittyneitten ja luojaltaan pahasti saamapuolelle jääneitten ihmisten puolueessa tämä on maan tapa.
5118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Soini sen aloitti, keräsi kaikki ääriainekset tuekseen ja joutui lopulta näitten uhriksi itse.

Äänestä

Luin tässä persujen taustoja.Rikoksia,kytköksiä äärioikeistoon ym.Ei ole todellista.Ja tuollaiset häärää eduskunnassa.Roskasakki,joilla ei ole edes kunnon koulutusta,mutta rasistinen mieli ja viga köyhempiä suomalaisia kohtaan.Lihovat kun syöttösiat ja ovat vastenmielisiä Suomen mädättäjiä.

Äänestä
  • Osuvasti sanottu.

    Äänestä

Persu on persu vaikka voissa paistaisi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun yhdestä kohusta on päästy alkaa toinen.
Alikehittyneitten ja luojaltaan pahasti saamapuolelle jääneitten ihmisten puolueessa tämä on maan tapa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu