Rakasta Joulua

Etenkin niille negatiivisuuden kylväjille.
He tarvitsevat katkeruutensa peitoksi vain huomiota ja rakkautta
4209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minnä rakastan sinua!

Äänestä

Sullako sitä "rakkautta" saa? Kaikkea muuta meillä jo onkin omasta takaa paitsi kylähuora.

1Äänestä
  • Rakkaus ei ole seksuaalisen himojen tyydytystä..
    On todella paree kun et ymmärrä runkkaat

    Äänestä

Sen verran outoa on heidän käytös, että varmasti on lapsena annettu rakkautta raipalla

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Etenkin niille negatiivisuuden kylväjille.
He tarvitsevat katkeruutensa peitoksi vain huomiota ja rakkautta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu