Hei haloo.

Pitäiskö kansan herätä ja vähän tukistaa edustajia.
https://vm.tiktok.com/ZNRF78aW2/
5128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tukistaminen on rikos! Miksi yllytät rikokseen?! Oletko väkivaltainen koulupudokas?! Linnakundi?! Prätkäjengiläinen?!

Äänestä
  • Onko aikuisen? Kaljupään tukistaminen ei ole rikos?

    Äänestä

Silmiään väännellyt persukansanedustaja ulos virastaan ja heti. Eduskunta ei ole lapsille vaan aikuisille. Mikä häpeä. Ei tätä miestä enää koskaan mihinkään edustustehtäviin.

Äänestä
  • Missi saa hyvät korvaukset potkuistaan.
    Silmiään kääntäneet edustajat hyvin ääniä ensi vaaleissa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pitäiskö kansan herätä ja vähän tukistaa edustajia.
https://vm.tiktok.com/ZNRF78aW2/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu